دختر رئیس جمهور سابق رونالد ریگان با اشاره به بدنام میراث رایش سوم در یک op-ed که پاره به رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

پتی دیویس, 67, افتتاح چهار شنبه Daily Beast مقاله با توسل به حافظه از پدر خود نوشته “پدر من صحبت زیادی در مورد دولت در خانه—که آن را بدست کرده بود بیش از حد بزرگ و در زمان بیش از حد از پول مردم.”

توضیح میدهد که چگونه پدر او یک بار bristled در یک ادعای او مدرسه ابتدایی ساخته شده است که “یک دیکتاتور خیرخواه” است که “کامل ترین شکل دولت” دیویس نوشت که ریگان “به نظر من او یک ابرو مطرح شده نگاه کنید دهان خود را تبدیل و او گفت:” این درست نیست. دیکتاتورها هرگز خیرخواه است چرا که آنها در حال دیکتاتورها. آنها می خواهند برای کنترل مردم نگه دارید و بر روی قدرت خود و نه مردم اجازه می دهد به صورت رایگان. امریکا دارای کامل ترین دولت است.'”

“من می دانستم که بسیاری در مورد دیکتاتورها وقتی که من بچه بودم,” دیویس گفت: با یادآوری این که چگونه او و خانواده اش می دانست که از بازماندگان هولوکاست است. “من از پدر من یک بار به همین دلیل مردم روشن نیست و پایمال سربازان—آنها تعدادشان کمتر آنها را با مقدار زیادی. او به من گفت که آنها بیش از حد می ترسم. زمانی که مردم وحشت زده گفت: هر چیزی می تواند انجام شود به آنها.”

دیویس پس از آن segued به مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری نوشته “تقریبا به صورت روزانه در حال حاضر ما می شنویم در مورد چگونه مردم وحشت زده در حال دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.” او بیشتر ضمنی که تهمت حامیان دولت “ترس خشم خود را و اشتهای سیری ناپذیر خود را برای انتقام.”

“کسانی از ما که در حال وحشت در برچیدن دموکراسی ما ترس او چرا که او به خوبی ممکن است از بین بردن بیش از ما می توانیم همیشه در حال بازسازی” دیویس اضافه شده است.

[مربوط به: ‘خائن’: Ron ریگان می گوید پدرش ‘خواهد بود شرمنده از مغلوب ساختن پیشی جستن]

دیویس می پیوندد برادر 61 ساله Ron ریگان جونیور که او نیز به تازگی لعنتی رئیس جمهور با گرافیکی scatological نظر در یک Daily Beast , مقاله ماه گذشته. “پدر من را — اگر چه او ممکن است استفاده از کلماتی مانند این که او نسبتا نجیبانه فرد — پدر من خواهد خرج کردن و تهمت را خالی سر و گه پایین خود را شل و ول گردن” ریگان نوشت.

ران ریگان و پتی Ann Davis بودند ریگان کودکان با نانسی ریگان. او دو فرزند دیگر با همسر اول خود را, Jane Wyman. به تصویب رسید پسرش مایکل, 74, صریح انجیلی مسیحی که علنا به نام برادر ناتنی خود “خجالت” برای این ادعا پدر خود رنج می برد از بیماری آلزایمر در حالی که در دفتر.

مایکل توصیف برادرش روزانه وحش مصاحبه به واشنگتن آزما به عنوان “فقط غمگین” و اضافه میکند: “همه من می توانید انجام دهید این است که دعا به عنوان پدر ما را برای ران.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im