Pساکن تهمت متهم فاکس اخبار کریس والاس از دستفروشی خبر جعلی در مصاحبه با لنگر است که پخش فاکس نیوز یکشنبه.

“بیایید با افزایش coronavirus در سراسر کشور در ماه های اخیر” والاس آغاز شد. “شما هنوز هم صحبت در مورد آن را به عنوان نقل قول, ‘سوزاندن اون سوی خاکستر سوخته.’ اما من می خواهم برای قرار دادن یک نمودار که نشان می دهد که در آن ما با این بیماری بیش از چهار ماه گذشته است. … سپس از آن پایین رفت و در حال حاضر پس از ماه ژوئن آن را به بیش از دو برابر. یک روز در این هفته 75,000 موارد جدید. بیش از دو برابر شود.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان او قبل گفت: افزایش موارد به دلیل “بزرگ تست شده است.”

“از آنجا که ما بهترین تست در جهان” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “اگر ما نمی توانیم به تست شما نمی خواهد بود قادر به نشان می دهد که نمودار. اگر ما آزمایش نیمی به همان اندازه تعداد کسانی که خواهد بود.”

رئیس جمهور سپس ذکر شده خاموش تعدادی از کشورها که در تلاش برای مهار این بیماری همه گیر و لازم نیست به عنوان قوی ملی تست ظرفیت یا استراتژی است.

“اما آقا ما هفتم بالاترین میزان مرگ و میر در جهان است. ما مرگ و مير بالاتر از برزیل آن را بالاتر از روسیه است. اتحادیه اروپا و ایالات متحده آمریکا در یک سفر بان کی مون,” والاس retorted.

مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد: “زمانی که شما صحبت در مورد نرخ مرگ و میر, من فکر می کنم آن مخالف است. من فکر می کنم ما یکی از بالاترین میزان مرگ و میر در جهان است.”

“این درست نیست آقا. ما ما ما … ما تا به حال 900 مرگ و میر در یک روز” والاس ادعا.

مغلوب ساختن پیشی جستن در حال رشد نا امید متوقف شد و به نام بیش مطبوعاتی کاخ سفید وزیر Kayleigh McEnany درخواست خود را برای تولید کاخ سفید اطلاعات در مورد کوروناویروس مرگ و میر و میزان مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا

“شماره پلاک 1 کم مرگ و مير” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: پس از بررسی مقالات McEnany دست او. “من امیدوارم که شما نشان می دهد که سناریو به دلیل آن را نشان می دهد که چه خبر جعلی است, همه چیز در مورد. خوب پیش بروید.”

“OK, OK. من فکر نمی کنم من خبر جعلی اما من خواهد شد — ما قرار داده —,” والاس ضرب گلوله کشته است.

“آره شما … شما گفت: ما تا به حال بدترین مرگ و مير در جهان است و ما تا به حال بهترین” مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد.

در یک صدای بیش از که همراه با مصاحبه, Wallace توضیح داد که اختلاف بین شماره های او ذکر شده و کسانی که دست به تهمت توسط McEnany.

“همه حق است. آن را کمی پیچیده است. اما خرس با ما. ما رفت و با اعداد از دانشگاه جانز هاپکینز که جدولها میزان مرگ و میر برای 20 کشور ضربه توسط ویروس. ایالات متحده در رتبه هفتم بهتر از انگلستان است اما بدتر از برزیل و روسیه” والاس گفت. “کاخ سفید رفت و با این نمودار از اروپا CDC نشان می دهد که ایتالیا و اسپانیا انجام بدتر اما کشورهایی مانند برزیل و کره جنوبی انجام بهتر. کشورهای دیگر انجام می دهند بهتر است مانند روسیه گنجانده نشده در کاخ سفید نمودار.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de