من برای اطمینان’: تام Steyer می گوید که او نیاز به بالا-سه پایان در کارولینای جنوبی اولیه

میلیاردر و دموکراتیک ریاست جمهوری مدعی تام Steyer گفت که او نیاز به یک پایان قوی در کارولینای جنوبی اولیه آخر هفته آینده.

در طول یک فاکس نیوز یکشنبه مصاحبه Steyer خواسته شده بود اگر او نیاز به محل در سه صفحه به منظور حفظ نامزدی خود را برای ریاست جمهوری. “من فکر می کنم برای مطمئن” Steyer گفت.

“اما کریس, من فکر می کنم من انجام داده اند بهترین با مردم است. من انجام داده اند بهترین با Latinos. من فکر می کنم که هنگامی که ما به متنوع دموکراتیک رای دهندگان هنگامی که ما به این تنوع است که امریکا و حزب دموکرات من خیلی بهتر” Steyer گفت: Chris Wallace میزبان و یک لنگر در فاکس نیوز. “پس کارولینای جنوبی اتفاق می افتد به یک محل است که بسیار غلظت بالایی از آمریکایی های آفریقایی تبار و آن اتفاق می افتد به مردم که صحبت من به مقدار زیادی و تعداد زیادی از — دارای سابقه ای طولانی در کار با و از این رو است که یک جمعیت که در آن من را واقعا به خوبی در” او اضافه شده است.

Steyer گفت: او تنها نامزد حاضر به بحث در مورد سیاست های عمومی که به طور مستقیم تاثیر می گذارد آمریکایی های سیاه و سفید. “من معتقدم که وجود دارد قابل توجه نژادی تلویحی در تقریبا در هر منطقه سیاست در ایالات متحده,” او اضافه شده بعد از آن در مصاحبه.

Steyer تایید کرده است غرامت برای برده داری و “عدالت مبتنی بر سیاست آب و هوا.” در مصاحبه با سی ان ان تحلیلگر سیاسی آوریل رایان Steyer گفت: این سیاست ها در راستای کمک به سیاه و لاتین در جوامع است که او ادعا می کند “نمی توانم نفس” یا “درخواست برای نوشیدن آب” بدون بیمار شدن.

میلیاردر واجد شرایط برای 10 دموکراتیک اولیه بحث در روز سه شنبه و در رتبه سوم جای در نظر سنجی پیش از کارولینای جنوبی اولیه با توجه به RealClearPolitics متوسط است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im