“من به سختی می تواند صحبت می کنند’: تهمت مسخره میت رامنی و مایکل Avenatti در جفت coronavirus توییتهایی

رئیس جمهور تهمت تمسخر بهداشت ، میت رامنی و به تازگی از زندان مایکل Avenatti بیش از coronavirus اخبار مرتبط در یک جفت توییتهایی.

هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن در ابتدا در پاسخ به خبری که رامنی وارد شده بود خود قرنطینه پس از تماس طولانی مدت با سن. رند پل بیش از آخر هفته به او پیشنهاد یک خاردار, “هی, که بیش از حد بد است.” اخبار زیر که جمهوری خواه ایالت یوتا تا به حال آزمایش منفی برای این ویروس رئیس جمهور صادر پاسخ مشابه شنبه صبح.

“این واقعا خبر خوبی! من خیلی خوشحال هستم من به سختی می تواند صحبت می کنند. او ممکن است وحشتناک نامزد ریاست جمهوری و حتی بدتر سناتور ایالات متحده, اما او یک RINO و من او را دوست دارم خیلی!,” او نوشت.

مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس توجه خود را تبدیل به Avenatti. وکیل که به نمایندگی ستاره فیلم سکسی, Stormy Daniels در پرونده های حقوقی علیه رئیس جمهور شده است و در زندان در انتظار صدور حکم پس از محکومیت در تلاش برای گرفتن نایک. او التماس کرد با دادگاه منتشر خواهد شد برای جلوگیری از ابتلا به کروناویروس اما درخواست او رد شد.

مغلوب ساختن پیشی جستن به Avenatti به رامنی درمان جداگانه پرینت ارسال شده در چهار شنبه, نوشتن, “هی, که بیش از حد بد است. از جمله یک پسر خوب. آرمان های ریاست جمهوری می دانید!”

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است از اختلافات با رامنی و Avenatti برای سال. هر دو در انتقاد از رئیس جمهور از اوایل روز از مبارزات انتخاباتی خود در سال 2016.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>