“من در واقع هیچ چاره ای’: فلوریدا megachurch پاستور موافقت خود را با لغو خدمات پس از coronavirus دستگیری

کشیش یک megachurch در فلوریدا توافق به حالت تعلیق در شخص عبادت دستگیر و برای رهبری یک سرویس در طول coronavirus بیماری همه گیر.

Rev. رادنی Howard-براون دستگیر شده بود روز دوشنبه پس از او رهبری یک سرویس یکشنبه در رودخانه در خلیج تمپا. Howard-براون سرویس نقض قوانین منع تجمع بیش از 10 نفر در طول شیوع کروناویروس. در طول رادیو نشان می دهد در پنج شنبه, Howard-براون توافق به حالت تعلیق در آینده خدمات.

“من در واقع هیچ چاره ای در این مقطع اما به بسته کلیسا پایین این یکشنبه,” او توضیح داد. “من باید برای انجام این کار برای محافظت از جماعت—نه از ویروس اما از استبدادی دولت است.”

Howard-براون از زندان آزاد شد در $500 به قید وثیقه در روز دوشنبه. او مقصر سازمان بهداشت جهانی برای خود وضع و گفت: “سازمان جهانی بهداشت آمده است و با استفاده از یک بیماری همه گیر به بیش از نه فقط امریکا بلکه کل جهان است.”

در زمان دستگیری او, Hillsborough County Sheriff چاد Chronister محکوم Howard-براون برای به خطر انداختن 4,000 اعضای کلیسای او اضافه میکند: “او بی پروا بی توجهی به زندگی انسان قرار داده و صدها نفر از مردم در جماعت خود را در معرض خطر و هزاران نفر از ساکنان که ممکن است ارتباط برقرار کردن با آنها در این هفته در خطر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im