هانتر بایدن می خواهد به تاخیر حمایت از کودکان رسوب تا بعد از کلید مقدماتی

هانتر بایدن خواسته است یک قاضی برای به تاخیر انداختن فرزند خود حمایت رسوب تا بعد از کلید رای گیری مسابقات برای پدرش دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن بیش از.

رسوب شد برنامه ریزی شده برای هفته آینده اما بایدن به دنبال آن فشار به مارس 1, با توجه به یک دادگاه حرکت ظ توسط وکیل او روز سه شنبه که به دست آمده Washington Free Beacon.

بایدن توافق برای تست پدری در ماه اکتبر پس از Lunden الکسیس رابرتز, یک, آرکانزاس, زن ادعا کرد که او پدر او 18 ماهه کودک است. این کودک که نامش اعلام نشده متولد شد Aug. 28, 2018.

بایدن را رد علنا او پدر کودک اما رابرتز گفت که او اعتراف کرد در غیر این صورت به او در خصوصی. یک تست DNA بعد از آن نشان داد که بایدن بود پدر.

بایدن وکیل برنت لنگدن گفته مشتری خود قادر است به نظر می رسد در لیتل راک آرکانزاس هفته آینده برای رسوب خواستار آن را “بی جهت سنگین و ظالمانه.” رابرتز شده بود که دو تاریخ برای بایدن برای تکمیل دادگاه دستور رسوب — مارس 3 که فوق العاده است شنبه یا 5 مارس.

“اجازه دهید من می دانم آنچه بعد با این نسخهها کار بهترین برای مشتری خود را. اگر مشتری خود را نه برداشت یک روز توسط فردا در ساعت 5 بعد از ظهر من را انتخاب روز” رابرتز وکیل جنیفر لنکستر نوشت: به لنگدن در یک Feb. 17 ایمیل.

“من مشتری می تواند در دسترس در تاریخ 1 آوریل سال 2020” لنگدن پاسخ داد. “من مشتری نمی تواند در دسترس قبل از آن تاریخ است.”

جو بایدن در مبارزات انتخاباتی بوده است محو شدن پس از او موفق به پیروزی در سه نامزدی مسابقات در آیووا و نیوهمشایر و نوادا. او شده است با اعتماد به نفس است که او می تواند به جلو و یک پیروزی در کارولینای جنوبی که دارای اصلی خود را در روز شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>