‘آویزان برای خشک’: عوامل گشت مرزی می گویند آژانس انجام بیش از حد کوچک برای محافظت از آنها در برابر coronavirus

اجرای قانون فدرال عوامل در مرز جنوبی انتظار می رود گشت مرزی پرسنل به آمار coronavirus اما می گویند آنها را در جریان چگونگی آژانس ادامه خواهد داد امنیت ملی عملیات و اینکه که شامل خود نیاز به گزارش کار بیمار است.

پنج ماموران مرزبانی که در تگزاس و نیومکزیکو و آریزونا و کالیفرنیا گفت واشنگتن آزما که برای هفته آژانس واشنگتن و ستاد منطقه انجام داده اند کمی به توضیح دهید که چگونه آنها باید محافظت از خود در کار و فراتر از اساسی تجهیزات حفاظت شخصی.

عوامل ترس آنها در معرض خطر هستند برای COVID-19 از ده ها هزار نفر از crossers آنها دستگیری هر ماه. یک عامل گفت: او را بازداشت مردم از شهر مکزیک که به آنها گفته coronavirus شد شایع وجود دارد و به همین دلیل آنها فرار کرد.

هفته گذشته آژانس صفحات رسانه های اجتماعی شروع به اشتراک گذاری تصاویر و ویدئوها از عوامل و افراد بازداشت شده با پوشیدن ماسک و دستکش با اطمینان که کار نمی شد به طور قابل توجهی تحت تاثیر coronavirus حتی به عنوان برگ برنده دولت ساخته شده اقدام بی سابقه برای محدود کردن همه غیر ضروری سفر در مرزهای زمینی.

“مدیریت این است که نوع پوشش خود را, تلاش برای پیاده سازی برخی از چیزهایی که ممکن است آنها را بگو:” نگاه من سعی کردم,’,” گفت: یک عامل. “و پس از آن که در مورد آن. من فکر می کنم آنها نیاز خود را [در منطقه] پرسنل telework برخی از آنها. و سپس ما هنوز داشتن musters.”

Musters جلسات که در آن یک دوجین یا چند ده عوامل جمع آوری در یک منطقه کوچک به بحث قبل از یک تغییر شروع می شود. بیشتر از عوامل شکایت کرده است که جلسات گروه هنوز در حال وقوع با وجود این که نخست سالن برای گسترش این ویروس.

که اگر شما آن را دریافت کنید

“آنها در حال ارسال همه ما با دستکش و ماسک و گفت:” اگر شما فقط اقامت شش پا را, شما نمی خواهد آن را دریافت” یک عامل گفت. “آنچه که آنها در حال تلاش برای انجام این کار است به ماموران مرزبانی همان قوانین آنها داده ام ، آنها می دانند که آنها نمی تواند بیرون می آیند و می گویند ” ما در حال گفتن ما همه عوامل و کارکنان به ماندن شش فوت دور از یکدیگر اما نگران نباشید. ما در خارج وجود دارد شکار کردن مردمان بد. ما فقط انجام آن از شش فوت دور در حال حاضر.”

عامل گفت: او نیروبخش است برای شروع علائم به عنوان همکاران خود: “این یک موضوع که اگر.”

این منبع گفت که او آگاه از عامل دیگری بود که از یک زن و شوهر روز این ماه با تب اما بازگشت به همان کار در هفته به عنوان که. چهار عوامل گفت: آنها نمی دانند چه کاری انجام دهید اگر آنها شده اند در معرض کسی که بیمار است.

“هیچ راهنمایی در نظر که آیا برای استفاده از بیمار و یا مدیر را ترک گفت:” یک عامل. “اگر تو می خواهی من را به ماندن در خانه برای 14 روز are you gonna give me مدیر ارسال کنم یا باید با استفاده از خود من بیمار ترک کنند؟”

عوامل در چند روز گذشته داده شد و راهنمایی و توضیح داد که با توجه به COVID-19 — از جمله در طول فرایند تعیین اینکه آیا آنها آن را — آنها می تواند با استفاده از مدیر ارسال, است که همچنین به عنوان ایمنی ترک به طوری که آنها لازم نیست برای استفاده از تعطیلات و یا سالانه تعلق وقت و مرخصی استعلاجی. در اکثر موارد آنها مجاز به استفاده از مدیر ترک و در برخی موارد حتی بیمار را ترک کنند.

هیچ comp جهانی برای بیمار

دو عامل ذکر شده ایمیل آنها را دریافت کرده است که گفت: آنها تنها دریافت غرامت جهانی به صورتی که بیمار به اندازه کافی است که آن حکم گرفتن تست آزمون می آید و مثبت آنها می تواند ثابت کند آنها به این ویروس در حالی که مشغول به کار است.

“ما باید ثابت کنیم که ما آن را در محل کار” گفت: یک عامل است که بازرسی صدها و گاهی اوقات بیش از 1000 خودرو در هر شیفت در یک مرز گشت بزرگراه پاسگاه. “من نمی رفتن به ورزشگاه و یا رستوران و من گیر کرده در خانه با دوست دختر من, بنابراین من نمی دانم چه چیز دیگری می توانم آن را دریافت کنید. تنها چیزی که من فکر می کنم این است که شما را به جلو و به [وسیله نقلیه مجوز] صفحه خوانندگان و اجرای تمام آن صفحات را به ببینید که چه کسی آن است که آنها در حال رفتن به انجام.”

اگر سایر عوامل که کار در کنار یک عامل است که دارای آزمایش مثبت برای coronavirus مریض آنها خواهد بود واجد شرایط برای کارگر را جبران کند. “اما من مرد آویزان برای خشک چون من بیمار صفر است. اما از همه بچه های دیگر برای آن پرداخت می شود” یکی دیگر از عامل گفت.

عوامل خود می تواند تبدیل به COVID-19 ‘وارد’

اگر عوامل در هر یک از 73 ایستگاه در مرز جنوبی شروع به گرفتن بیمار هستند اما تحت فشار به در خانه بمانند زیرا نیروی انسانی است که در حال حاضر در پایین آن قرار می تواند سالم عوامل در معرض خطر یک مرد گفت.

“گشت مرزی است که در این معمای عجیب و غریب از, ‘ما می دانیم عوامل میخوام مریض اما عوامل ما را به رفتن به خانه هر روز” عامل گفت. “عوامل خود می تواند تبدیل به وارد کننده این بیماری به کشور است.”

همان عامل گفت که او “به عنوان ممکن است به خوبی در یک پارکینگ” به جای رفتن به خانه به خانواده اش و خطر آوردن آن به خانه به آنها.

“این است که تا حدودی از نگرانی برای برخی از ما به خصوص برای من چون من بچه های مبتلا به آسم گفت:” عامل دیگری.

یک امنیت ملی کابوس

“”اگر شما بیمار, مراقبت از خودتان است.’ آنها می گویند که در حال حاضر و پس از آن coronavirus در می آید و دستمال مرطوب تمام گشت مرزی و ما گرد آوردن هیچ کس و سپس همه ناگهانی آن امنیت ملی نگرانی” یک عامل گفت. “آنها در حال رفتن به یک نقطه اگر آن را بد به عنوان آنها در حال ساخت آن صدا و آن را به عنوان مسری است — پس از آن همه از ماموران مرزبانی در حال کنه این. چه چیزی شما را انجام دهید ؟ این یک غیر نظامی و خدمات. ما نه نظامی. آنها نمی توانند منظور ما را به ماندن در یک محل … آنها احتمالا تا پایان, ‘شما باید برای رسیدن به محل کار به دلیل آن امنیت ملی است. فقط به کار می آیند بیمار ببخشید” گفت: عامل اضافه کردن آنها می تواند راه اندازی کمپ یا خانه عوامل داخل ایستگاه.

یک عامل گفت: ایالات متحده در یک “منحصر به فرد” موقعیت در مقایسه با کشورهای دیگر است که می تواند استقرار نظامی برای انجام اجرای قانون در مرزهای خود اما آمریکا محدود شد و در ظرفیت آن است. هنوز هم نه همه عوامل در حال متقاعد coronavirus خواهد بود یک مسئله عمده.

“ما بچه های مقابله با آن. شما فقط می خواهید به 20 سال فعالیت حرفه ای و هدف این است که قادر به بازنشسته — احتمالا شات دریافت نمی کنید [سل],” او گفت:. “Coronavirus فقط مرتب کردن بر اساس مانند آنفولانزا — آن تنگی نفس است. OK. کپی آن. اما واقعا من فقط نمی خواهید برای دریافت TB. من نمی خواهم به شپش صفحه اصلی امشب است.”

USCIS نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>