صدها نفر را برای شرکت در نژادها خودرو در داکوتای جنوبی در این آخر هفته

Coronavirus متوقف نخواهد شد برخی از رانندگان از شروع موتورهای خود را در این آخر هفته در داکوتای جنوبی.

دو دولت racetracks خواهد شد میزبانی مسابقات این هفته در مقابل بزرگ اما محدود جمعیت. پارک جفرسون جاده سریع السیر بین المللی به فروش می رسد 700 بلیط برای مسابقه شنبه شب در محل است که به طور معمول دارای 4,000. جدید Raceway پارک فروخته 500 بلیط برای یکشنبه شب مسابقه. محل که معمولا دارای 1,800 طرفداران.

رویدادهای ورزشی در سراسر کشور تعطیل شده اند بیش از نگرانی در مورد گسترش coronavirus. داکوتای جنوبی یکی از معدود کشورهای است که مسئله اقامت در خانه سفارش دهید. کالیفرنیا ، Kristi Noem خواست اهالی داکوتای جنوبی به شرکت در حوادث با بیش از 10 نفر اما او گفت که او نمی خواهد خاموش کردن مسابقات برنامه ریزی شده برای این آخر هفته.

دنیس مور مرد برگزاری مسابقه یکشنبه شب گفت: مردم نگران این رویداد به ماندن در خانه. او اشاره کرد که او معتقد است دولت باید شروع به بازگشت به حالت عادی و اضافه “این کشور را برای رفتن به آن لب اگر ما باز نمی کرد.”

تری McCarl این سازمان برای مسابقه در پارک جفرسون بین المللی جاده سریع السیر گفت: پیگیری طرح به رعایت اجتماعی فاصله دستورالعمل. او گفت: کلو, “راه ما که در آن ما می تواند احتمالا کمی بیش از 900 نفر با 6 فوت از هم فاصله بین هر فرد و در واقع ما تنها فروش 700 صندلی و حتی 900, ما در واقع راه رفت کمتر از آن است که فقط به مردم بیشتر اتاق.”

او افزود: “امتیاز بسیار محدود خواهد بود. ما باید طبقه مشخص شده مانند شما انجام دهد زمانی که شما رفتن به یک فروشگاه مواد غذایی محلی برای اطمینان از ماندن مردم از هم جدا. ما در حال بدیهی است که همه گفتن به خود را, ماسک صورت خود را bandana هر چیزی برای نگه داشتن صورت خود را پوشانده شده است.”

McCarl همچنین اشاره کرد که با وجود اقدامات احتیاطی در نظر گرفتن محل برای محافظت از رانندگان و تیم خود گفت: “گودال منطقه دارای حدود 150 تیم در گذشته است. ما فقط اجازه می دهد 32 تیم در هر کلاس. وجود خواهد داشت دو کلاس 64 تیم است.”

در حالی که Noem نمی داد که او را به دخالت McCarl اشاره کرد که او امیدوار است که دولت اجازه می دهد تا این رویداد را به محل.

“امیدوارم او آن را می بیند راه ما و می داند که ما نه فقط در تلاش برای به سختی توسط ما حریص بودن ما اجازه می دهد یک دسته از مردم ما در حال انجام, کمتر, کمتر از ما احتمالا می تواند انجام دهد و در تلاش برای رفتن بالا و فراتر از همه چیز قرار است ما را به نگه داشتن مردم امن” او گفت:.

در بیانیه اتحادیه شهرستان کلانتر بخش اشاره کرد که در آن هیچ برنامه ای برای تعطیل کردن این رویداد است.

“مردم باید انتخاب برای حضور در این رویدادها و به هیچ وجه مجبور به شرکت در” گروه نوشت. “اتحادیه شهرستان کلانتر دفتر نمی خواهد در نظر گرفتن هر گونه اقدام قانونی علیه هر دو مسیر مسابقه به عنوان آنها هر دو بسیار آگاه از زمان CDC مشاوره های مربوط به COVID-19.”

به عنوان چهارشنبه, داکوتای جنوبی, حال 1,755 تایید موارد COVID-19 و هشت مرگ و میر مرتبط.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im