و ‘خط قرمز’: تحلیلگر سابق سازمان سیا هشدار مغلوب ساختن پیشی جستن در مسیر به شکار کردن اوکراین whistleblower

یک تحلیلگر سابق سازمان سیا و شورای امنیت ملی رسمی رئیس جمهور قزاقستان مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است در تلاش برای ریشه کن کردن اوکراین whistleblower.

Ned قیمت بود که مطبوعات سخنگوی طول دولت اوباما و ترک سازمان سیا در سال 2017 به طوری که او نمی خواهد که به خدمت زیر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت توصیف این به عنوان یک ممکن است بدترین سناریو پایین جاده از یک تغییر ساختار در جامعه ایران و حذف از بازرسان به طور کلی.

“این خواهد بود یک خط قرمز” قیمت گفت: Greg Sargent برای آلو خط وبلاگ در واشنگتن پستاضافه کرد که این امر نشان می دهد که رئیس جمهور “احساس می کند هیچ محدودیتی ندارند.”

اواخر هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن به اطلاع کنگره که او از بین بردن مایکل اتکینسون جامعه اطلاعاتی بازرس کل گفت که کنگره در مورد whistleblower شکایت که موجب یک استیضاح بررسی است. رئیس جمهور که بارها و بارها ابراز نا امیدی با اتکینسون رفتار در طول رسیدگی شد استیضاح توسط مجلس در ماه دسامبر به اتهام سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره است. او تبرئه شد در هر دو مقاله از استیضاح توسط مجلس سنا پس از محاکمه در ماه فوریه است.

موسس اعتقاد به یک حرفه ای تحلیلگر سازمان سیا بود که مدیر اوکراین در شورای امنیت ملی در پایان دولت اوباما و اوایل ماه از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در مغلوب ساختن پیشی جستن را در ذهن به عنوان او در مورد شلیک اتکینسون او گفت: تا به حال از دست رفته اعتماد به نفس خود را در طول یک coronavirus نیروی کار جلسه توجیهی بیش از آخر هفته.

“شما می دانید که خلاف کاران است و پس از شما انجام دهد و بنابراین آیا همه در اتاق و من — هر کس می داند” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “اما آنها به این whistleblower وضعیت است که او را سزاوار نیست. او جعلی و خلاف کاران و رک و پوست کنده کسی باید به شکایت خود است.”

خانه هوش رئیس کمیته آدام شیف متهم مغلوب ساختن پیشی جستن از تضعیف “بحرانی هوش توابع” با مشاوره و به دنبال مجوز کنگره برای تغییرات سازمانی در جامعه اطلاعاتی. در نامه ای به اقدام مدیر اطلاعات ملی ریچارد Grenell روز سه شنبه کالیفرنیا از حزب دموکرات نگرانی که دفتر او است که سیاسی به نمایندگی از مغلوب ساختن پیشی جستن و خواستار اطلاعات در مورد اینکه آیا Grenell تا کنون ممنوع اتکینسون از انجام هر گونه بازرسی.

“وجود دارد خیلی در این نامه است که باید مورد توجه همه آمریکایی ها: بی حد و حصر (و تایید نشده) موقت رسمی به دنبال تغییر شکل هوش, جامعه, سیاسی, هوش بالقوه نقض IG تحقیقات ممکن است مقابله به مثل در برابر حرفه مقامات و….” قیمت گفت: در یک صدای جیر جیر.

“هنگامی که یک رییس جمهور در, بازرسان به طور کلی — کسانی که متعهد به ومعلول کردن زباله تقلب و سوء استفاده — که در مورد به خوبی نشان میدهد که هر که بالاترین سطوح دولت باید علاقه به دیدن که تقلب و سوء استفاده در ادامه افزود:” در یکی دیگر از.

تهمت نیز به طور ناگهانی حذف گلن خوب اقدام پنتاگون ناظر روز جمعه مسدود کردن او را از نظارت بر اجرای 2.2 تریلیون دلار coronavirus امداد بسته است.

Grenell شات پشت در شیف, به tweeting که کنگره نامه فرستاده شده به مطبوعات قبل از او آن را دریافت کرد. “این فشار نشت سیاسی جامعه اطلاعاتی باید متوقف شود,” او گفت:.

پس از مصرف در نقش بازیگری در استرالیا در ماه فوریه Grenell را آغاز کرده و در تلاش برای پایان دادن به آنچه که او به عنوان دیدگاه کار برکنار شده و تلاش های انجام شده توسط ODNI با هدف تغییر برخی از قدرت به جاسوسی های آژانس و دفتر خود را رد کرده است به نقد و بررسی یک “تلاش برای پاکسازی.”

اما اگر Grenell نتواند به دیدار شیف اواسط مارس ضرب الاجل برای پاسخ, قیمت گفت: سکوت “خواهد بود فوق العاده گفتن.” قیمت گفت: واشنگتن پست این و امتناع از تعهد به دفاع از کارکنان خواهد سیگنال وجود دارد که “کمپین مصر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im