تنها در یک بعد از ظهر پنجشنبه خواهد کرد شما در پیدا کردن بخش روانپزشکی در زیرزمین بمبئی کوپر بیمارستان خالی است. در حالت عادی هفته Dr Devraj سینها این HOD و دائم تنها در بخش اشغال شده است در برخورد با 80-100 بیماران در طول 4-5 ساعت.

“من تنها یک دست زدن به OPD (سرپایی بخش). من به تازگی به استخدام یک خانم دکتر بر اساس قرارداد به این دلیل که بیمارستان است نه پر کردن موقعیت های خالی در بخش” گفت: سینها پس از بارگیری در این هفته دور از بیمار ward, که تنها می تواند رخ دهد در پنج شنبه ها با توجه به حجم بیماران او به حضور در دیگر روزهای هفته.

این هیچ های مختلف در شهر های دیگر بیمارستان های دولتی, یعنی, KEM, بیمارستان, JJ بیمارستان GT و Sion بیمارستان. “که در آن وجود دارد باید ده پزشکان برای 100 بيمار وجود دارد تنها دو پزشک. این وضعیت نه فقط در مجموعه یو پی اس شهر بلکه در سراسر کشور می گوید:” روانپزشک دکتر ساغر Mundada شده است که بخشی از این شهر بالا, عمومی موسسات پزشکی و در حال حاضر اجرا می شود یک مرکز خصوصی.

کمبود بودجه

آنچه که در ریشه این مشکل این است که کمبود بودجه اختصاص داده شده به بهداشت روان در هند. در سال مالی 2019 بودجه اختصاص داده شده به برنامه کشوری بهداشت روان (NMHP) آورده بود را به تومان 40 کرور از Rs 50 کرور در FY18. و بودجه در واقع صرف شد تنها در مورد Rs 5 کرور هر یک در طول سال است.

بودجه سال 2020 افزایش یافته است تخصیص برای NMHP حتی اگر کل بودجه بهداشت و درمان شاهد 7 درصد افزایش دهد. “بودجه اختصاص داده شده برای سلامت روانی است 0.05 درصد از کل بودجه بهداشت و درمان. متوسط درصد از کل بودجه بهداشت و درمان اختصاص داده شده به بهداشت روانی در کشورهای توسعه یافته حداقل 5 درصد گفت:” دکتر Mundada.

محافظه کار سالانه هزینه برآورد شده در دولت برای اجرای روان, بهداشت و درمان, عمل, 2017 خواهد بود Rs 94,073 کرور با توجه به مطالعه انجام شده توسط مجله روانپزشکی. اما واقعی و زمان صرف است و نه حتی کسری از شکل.

بخش چشم انداز

این MHCA (مراقبت از سلامت روان عمل می کنند) تضمین هر فرد مبتلا دسترسی به بهداشت و درمان روانی و درمان از خدمات اجرا و یا بودجه توسط دولت و دولت باید اطمینان کافی از مقررات را به عنوان ممکن است لازم باشد برای طیف وسیعی از خدمات مورد نیاز است.

یکی از اهداف اصلی آن نیز به ورود و توانبخشی بیماران روانی افراد به جامعه و رفع انگ متصل به بیماری های روانی. Dr

Devraj سینها با بیان این که سیستم نگرش از بهداشت روان با استناد به یک مثال است. اگر در بخش های قلب, مثلا می پرسد برای کمک های مالی برای پیوند آنها پاک کنید بعد. اگر بخش روانپزشکی می پرسد حتی برای دارو که سقوط تحت ambit رایگان دارو ارائه شده توسط دولت و وجود دارد هیچ پاسخ برای روز. “چگونه از بیمار در پرداخت هزینه این دارو درمان و سپس گیر می شود.”

وجود دارد عدم آگاهی از سلامت روانی مسائل مرتبط در هند. با توجه به مطالعه تنها دو نفر از هر 10 تحت تاثیر قرار مردم در واقع به دنبال کمک های پزشکی. “وجود دارد کمبود پزشکان در حال حاضر برای بیماران مبتلا به انتظار روت پیراپزشکی کارکنان و مددکاران اجتماعی برای گسترش آگاهی و ارائه مشاوره به نظر می رسد دور از ذهن” گفت: Dr Sinha. این حساسیت از بیماران و خانواده های آنها به وضعیت روانی نیز نیاز به آموزش منابع انسانی است.

عوارض و هزینه های

“شایع ترین, بهداشت روان و مسائل مرتبط مانند افسردگی و اضطراب و اعتیاد بالاترین همکاران به بهره وری از دست دادن. آن را نمی ممکن است باعث مرگ فوری اما آن منجر به عوارض گفت:” دکتر Mundada. یک فرد داشتن سلامت روحی و روانی شرایط ممکن است مناسب یا قادر به اشتغال است که در نهایت منجر به بهره وری از دست دادن. هزینه های متحمل شده توسط دولت با توجه به

چنین بهره وری از دست دادن است که در واقع بیش از آن خواهد که به صرف به kickstart بهداشت روان بخش با توجه به یک مجله روانپزشکی مطالعه است.

با توجه به شکاف در بودجه تخصیص و هزینه های واقعی در بخش مسائل اساسی مربوط به بهبود سلامت روان در کشور را تحت الشعاع قرار اقدامات فوری برای حل این مشکل است. که در آن باید وجود داشته باشد مشاوره و حساسیت به عنوان اولین گام دارو استفاده می شود; این است که با توجه به عدم سلامت روان حرفه ای برای انجام این وظایف.

“یک تغییر نگرش نسبت به بهداشت روان, سرمایه گذاری, فشار, دولت, حمایت, کمپین آگاهی اولیه بهداشت روانی و درمان در دولت مراکز سلامتی و تحریم بیشتر روانپزشکی کرسی در دولت کالج برخی از گام های فوری است که می تواند گرفته شده برای شروع به حل این مسئله گفت:” دکتر Mundada.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی