Huawei ممکن است اصرار انگلستان برای به تاخیر انداختن برنامه های خود را برای حذف از 5G تا سال 2025: گزارش

Huawei ممکن است بپرسید انگلستان به تاخیر حذف آن از 5G شبکه در کشور ساندی تایمز گزارش داد.

Huawei مدیران خواسته اند برای ملاقات با نخست وزیر بوریس جانسون قبل از برنامه ریزی برای حذف آن تایید شده است در این گزارش گفت:. این شرکت چینی خواهد شد اصرار دولت برای به تاخیر انداختن طرح خود برای حذف این شرکت از آن شبکه 5G تا انتخابات بعدی در سال 2025 با امید دولت جدید معکوس کردن این تصمیم است. آن را حفظ باقی مانده تجهیزات مورد استفاده در 2G, 3G و 4G شبکه در عوض طبق گزارش.

انگلستان طرح

بریتانیا در حال برنامه ریزی برای فاز از Huawei تجهیزات از آن 5G شبکه با توجه به خطرات امنیتی. ایالات متحده آمریکا اخیرا به اعمال تحریم های مختلف در شرکت چینی مبنی بر ممنوعیت شرکت آمریکایی با استفاده از فناوری و تجهیزات.

 

بریتانیا در شورای امنیت ملی هشدار داده است که دولت این مطرح می تواند امنیت ملی خطرات مختلف گزارش شده است.

شرکت های مخابراتی BT و وودافون گفته بود که از دست دادن Huawei تجهیزات با توجه به حذف آن قبل از سال 2025 می تواند منجر به از دست دادن پوشش تلفن با توجه به ساندی تایمز گزارش.

Huawei VP ویکتور ژانگ در اوایل این هفته بود, خواست دولت انگلستان به را “شتابزده تصمیم گیری.”

“در مورد ما محدودیت در #Huawei ویکتور ژانگ VP @Huawei گفت: “در حال حاضر هم به صورت شتابزده در ساخت یک تصمیم بسیار مهم در مورد ما. آن را خیلی زود به ارزیابی تاثیر دراز مدت ایالات متحده محدودیت های” Huawei انگلستان بود توییتی.

 

“این تصمیم بسیار حیاتی می تواند تاثیر ‘gigabit’ پهنای باند استراتژی و طریق است که آینده بریتانیا در اقتصاد دیجیتالی. این مهم به صبر کنید تا زمانی که تمام حقایق و مفاهیم به طور کامل درک,” او اضافه شده است.

جانسون تنظیم شده است برای دیدار با مشاوران امنیت یا جولای 14 به نقد و بررسی این گزارش و به تدبیر و برنامه ریزی برای Huawei حذف از 5G شبکه در انگلستان را به عنوان در هر BBC گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *