چگونه زنان رهبران بهتر از همتایان مرد خود را در تراز وسط قرار دارد Covid-19 منحنی

به عنوان جهان در حال دست و پنجه نرم کردن با کروناویروس بحران زنان رهبران برخی از کشورها از جمله نیوزیلند و تایوان و نروژ باید عملکرد بهتری نسبت به حتی کشورهای توسعه یافته مانند ایالات متحده, ایتالیا و چین در مبارزه با رمان coronavirus.

رهبران آمد موفق در تراز وسط قرار دارد در غیر این صورت افزایش منحنی coronavirus همه گیر در کشورهای خود هستند.

در اینجا یک نگاه چگونه آنها موفق به نصب بحران همه گیر –

نیوزیلند

این کشور با کمتر از 5 میلیون جمعیت اعلام کرده است که در سراسر کشور مستند در 25 مارس. نخست وزیر Jacinda protocol wine studio ستایش بود برای انجام آزمایشات گسترده پس از مستند.

زمانی که برخی از مسخره محدودیت های اعمال شده توسط مقامات نخست وزیر در اوایل ماه آوریل chastized زلاند نو و خواسته آنها را به “حس مشترک اعمال می شود” و کوچک کردن خود و گروه اجتماعی به “یک گروه کوچک از افرادی که بخشی از حباب خود را … حباب شما باید برای حفظ این ماه,” او گفت:. وی در ادامه به ذکر است که مدل سازی ارائه شده به دولت قبل از مارس 25 مستند نشان داد نیوزیلند مشابه در یک مسیر به امثال ایتالیا و اسپانیا با توجه به نیوزیلند رسانه های محلی Newshub.

Protocol wine studio خطاب کودکان در عید پاک و به آنها گفت مهربانانه که در این سال وجود خواهد داشت نه هر bunnies عید پاک.

این کشور گزارش کرده است تنها یک مرگ تا کنون نگهبان گزارش شده است.

تایوان

با وجود اینکه یک غیر عضو سازمان بهداشت جهانی تایوان جمع آوری شده ستایش از سراسر جهان برای آن قوی اقدامات انجام شده برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

خود حاکم بر جزیره را تهاجمی مهار قرنطینه و نظارت بر اقدامات است که مانع از انتقال محلی از رمان coronavirus.

Tsai و نشستند ون دستور داد به مهر تایوان مرزها در 19 مارس ، این کشور با جمعیت حدود 20 میلیون نفر در حال حاضر 393 موارد با 6 مرگ و میر گزارش شده تا کنون و حدود 124 نفر recuperated از این بیماری کشنده است. تایوان اما متهم که از محروم کردن آن از اطلاعات به موقع به مبارزه با ویروس.

نروژ

نروژ نخست وزیر در برخورد با بحران پشتکار و مهربانانه. در مارس 17, Erna Solberg برگزار شد 30 دقیقه کنفرانس مطبوعاتی به آدرس بچه ها در نروژ و به آنها گفت که آن را خوب است به ترس بیش از coronavirus.

با توجه به فوربس گزارش نروژ ثبت کرده است 6,403 تایید موارد COVID-19 با 116 مرگ و میر به عنوان در آوریل 11. در حالی که هر دو شماره در ادامه به افزایش میزان بستری شدن در بیمارستان انداختن است.

Solberg دولت با همکاری نروژ بزرگترین اپراتور تلفن همراه دعا دختر کرد عراقی برای کمک به آنها در مسیر گسترش coronavirus.

حدود 80 درصد از تمام کشور ترافیک داده از طریق شرکت زیرساخت پس دعا دختر کرد عراقی می داند که در آن تقریبا هر گوشی به عنوان گوشی گره های مختلف ایستگاه های پایه در طول روز است. اطلاعات به طور مستقیم می رود به نروژی موسسه بهداشت عمومی بی بی سی گزارش داد.

دانمارک و فنلاند

دانمارک به رهبری نخست وزیر Mette Frederiksen و فنلاند به رهبری نخست وزیر Sanna مارین که سر یک ائتلاف که چهار احزاب دیگر همه به رهبری زنان نیز گرفته شده موثر و کارآمد اقدامات برای پهن کردن coronavirus منحنی نگهبان گزارش شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im