مفید چگونه ماسک در مقابله با شیوع کروناویروس?

با 83 مورد تأیید رمان coronavirus و دو مرگ یک دیوانگی شکسته است سراسر کشور برای پوشیدن ماسک صورت برای محافظت از خود از آلوده شدن.

ماسک های در حال پرواز کردن قفسه های فروشگاه شیمیدان و دستفروشان به طور یکسان در روشن کردن سرعت.

اما ماسک هر زمانی مفید است که پوشیده شده توسط افراد سالم? وزارت بهداشت و رفاه خانواده (MoHFW) می گوید آنها نیست.

وجود دارد ساده ماسک یکبار مصرف که تخت پلیسه دار با پارچه بافته شده با پوشش بینی و دهان چسبیده پشت با تسمه یا الاستیک بست. و پس از آن وجود دارد که کمی پیشرفته N-95 نوع که مخروطی یا اردک لایحه شکل با یا بدون سوپاپ مناسب است که در حد فاصل چهره بیش از بینی و دهان اما گران هستند. و پس از آن وجود دارد بسیار برجسته فروخته پارچه ماسک بر روی پیاده رو.

COVID – 19 گسترش است توسط یک فرد آلوده با COVID سرفه و قطرات از سرفه آلوده کردن دیگران در مجاورت نزدیک (کمتر از 1 متر).

MoHFW دستورالعمل برای ماسک

MoHFW منتشر کرده است دستورالعمل ها حاکی از این است که افراد بدون داشتن علائم به استفاده از ماسک. “ماسک های پزشکی باید استفاده نمی شود توسط افراد سالم هستند که با داشتن هر گونه علائم به دلیل آن ایجاد حس کاذب امنیت است که می تواند منجر به غفلت از دیگر اقدامات ضروری مانند شستن دست” MoHFW اعلام کرده است.

آن را نیز اعلام کرده است که هیچ شواهد علمی نشان می دهد سلامت از مزایای استفاده از ماسک برای غیر بیمار افراد در جامعه است. در واقع اشتباه در استفاده از ماسک و یا استفاده مداوم از ماسک یکبار مصرف برای بیش از شش ساعت و یا استفاده مکرر از همان ماسک در واقع ممکن است افزایش خطر ابتلا به عفونت. آن را نیز متحمل هزینه های غیر ضروری.

به طوری که دقیقا باید از ماسک استفاده می شود? دستورالعمل اعلام کرد که سه لایه ماسک یکبار مصرف استفاده می شود توسط یک فرد که توسعه سرفه یا تب. “استفاده از پزشکی سه لایه ماسک به هنگام بیماری خود را جلوگیری از گسترش عفونت به دیگران است. اما شما همچنین نیاز به شستن دست های خود را اغلب برای جلوگیری از گسترش عفونت به دیگران” MoHFW می گوید.

همچنین در حالی که بازدید از مرکز بهداشت و درمان مراقبت از یک بیمار فرد نزدیک خانواده مخاطبین از جمله مظنون تایید موارد تحت مراقبت در منزل نیز باید با استفاده از سه لایه پزشکی ،

MoHFW می گوید که یک پزشکی ماسک باقی خواهد ماند موثر است اگر به درستی فرسوده برای 8 ساعت. “اگر آن را می شود در میان آن نیاز به تغییر بلافاصله” دستورالعمل هشدار می دهند.

دست زدن ماسک و یا اجازه آن را آویزان از گردن می تواند مخاطره آمیز تاکید دستورالعمل.

بهتر است به ترک سست ماسک در هر سطوح مانند میز یا جداول به عنوان استفاده از ماسک باید در نظر گرفته شود به عنوان به طور بالقوه آلوده. استفاده از ماسک یا باید دفن شده در اعماق زمین و یا سوخته. “ماسک های مورد استفاده توسط بيماران و مراقبين دید مخاطبین در صفحه اصلی مراقبت باید ضد عفونی با استفاده معمولی محلول سفید کننده (5 درصد) و یا محلول هیپوکلریت سدیم (1 درصد) و سپس دور انداخته شوند یا با سوزاندن و یا دفن می گویند که این دستورالعمل.

شستن مکرر دست ها

به جای ایجاد یک ماسک-خرید دیوانگی MoHFW توصیه کرده است شستن مکرر دست ها با آب و صابون به مدت 40 ثانیه است. الکل بر اساس ضد عفونی کننده دست با 70 درصد الکل باید مورد استفاده قرار گیرد برای 20 ثانیه. اگر دست کثیف یا خاکی استفاده نمی بر اساس الکل ضد عفونی کننده دست اما شستن دست ترجیحا با آب و صابون آن را اعلام کرده است.

آن همچنین آمده است که در حالی که سرفه یا عطسه پوشش بینی و دهان با دستمال کاغذی بافت. اگر دستمال یا دستمال کاغذی در دسترس نیست سرفه به خم آرنج نیز دور از بافت بلافاصله پس از استفاده و در دست بشویید.

افراد نیز باید خودداری از دست زدن به صورت و دهان و بینی و چشم و اقامت حداقل یک متر به دور از کسانی که سرفه یا عطسه و نظارت بر یک درجه حرارت بدن به طور منظم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im