financial planning, cognizant layoff 2019, infosys laypff 2019, bsnl layoff, infosys layoff news, cognizant layoff news 2019, zomato layoff, HSBC layoff, job layoff, how to handle a layoff, job securityحتی اگر کارت های اعتباری می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای مدیریت جریان نقدی باید آن را نگه داشته به عنوان آخرین چاره است.

هیچ بخش ایمنی بدن به اخراج این روزها به خصوص با در نظر گرفتن رکود در اقتصاد و افسرده ضریب اطمینان در بازار کار. اما در صورت اخراج به جای دادن به افسردگی کارشناسان نشان می دهد یکی باید شروع به آماده شدن برای این رویداد و ترتیبات درآمده است.

اولین چیزی که در این مورد انجام دهید این است برای راه اندازی صندوق های احتمالی و اطمینان حاصل شود شما می توانید پرداخت خود را غیر اختیاری هزینه و تربیه در وام برای ملزومات بودجه اهداف خود و حق بیمه برای زندگی و بیمه بهداشت و درمان.

اخبار مرتبط

کارت های اعتباری
کارت های اعتباری می تواند در مفید آمده است در صورت اخراج به آنها ارائه دارنده کارت اعتباری رایگان تا تاریخ مقرر. که تنها ممکن است در صورت وجود هر گونه محدودیت اعتباری در سمت چپ بر روی کارت.

حتی اگر کارت های اعتباری می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای مدیریت جریان نقدی باید آن را نگه داشته به عنوان آخرین چاره است. بادقت در هنگام دستکاری با کارت های اعتباری در چنین شرایطی به عنوان یک اخراج. استفاده از آن را به دقت و پرداخت را با توجه به تاریخ و اجتناب از دام پرداخت با مشتقات جزئی. نورد بیش از هر بدهی نیاز به هر قیمتی اجتناب شود به عنوان آن را با این نسخهها کار به بسیار گران است.

جلوگيري از بودجه اضطراری خود را
این جسم است که نیاز به آماده به طوری که شما می توانید با فرو کردن آن در مواقع اضطراری مانند یک کار اخراج. هدف اصلی از صندوق های احتمالی است که باید آن را قادر به پوشش هزینه های ثابت برای یک دوره معینی از زمان. بسته به نوع صنعت شما هستند و این که آیا شما تنها نان آور یا بخشی از درآمد خانواده خود را به صندوق اضطراری باید گذشته شما برای 6 ماه حداقل.

شما می توانید این کار را با شروع یک سیستماتیک سرمایه گذاری طرح (SIP) و ایجاد یک اورژانس جسم از 6 تا 12 ماه. نگه داشتن در ذهن است که نقدینگی از سرمایه گذاری هایی است که عامل نخست در چنین سرمایه گذاری به طوری که شما می توانید حل آنها را به عنوان و هنگامی که نیاز ناشی میشود.

معامله خود را با سرمایه گذاری
همراه با صندوق های احتمالی کارشناسان می گویند یکی همچنین باید برخی از سرمایه گذاری در صندوق های مایع که می تواند به عنوان یک کوسن در صورت نیاز. توجه داشته باشید که شما نمی توانید سرمایه گذاری که هدف نسبت به آینده بلند مدت اهداف است. و نه باید به شما سازش بازنشستگی گرا بودجه و کارمند صندوق اندیش در روند بودجه هزینه های خود را در یک وضعیت موقت.

در یک مطمئن بازار کار نگه داشتن در ذهن به ارتکاب به وام های بزرگ مثلا یک وام مسکن. شما همچنین می توانید سعی کنید برای کاهش هزینه های خود را مانند پرش تعطیلات و یا حداقل به تعویق انداختن آن.

نگه داشتن خود را بیمه فعال
حتی در صورت از کار اخراج سعی کنید به نگه داشتن خود را بیمه سیاست های فعال با پرداخت حق بیمه در زمان. اگر شما در میان آنهایی که بستگی دارد و یا تنها تکیه بر بیمه بهداشت و درمان ارائه شده توسط کارفرمایان خود را در مورد اخراج شما و خانواده خود را بدون هر گونه پوشش بیمه می باشد.

کارشناسان نشان می دهد با داشتن ترکیب مناسب از اساسی بهداشت پوشش فوق العاده بالا-up سیاست همراه با کافی بیمه عمر خواهد اطمینان از وضعیت مالی شما و خانواده خود را در مورد یک رویداد ناگوار. توجه داشته باشید که مهم است که بیمه به طور مستقل صرف نظر از اخراج.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im