نحوه برگزاری انتخابات اگر Covid-19 همچنان ادامه دارد? EC طول می کشد توجه داشته باشید از کره جنوبی انتخابات

کمیسیون انتخابات گرفته شده توجه داشته باشید از تغییرات ساخته شده توسط کره جنوبی در روش در حالی که برگزاری آن انتخابات پارلمانی در میان شیوع کروناویروس و گفت: آن را در نظر خواهد تغییرات به عنوان مورد نیاز و مناسب به بافت هر کجا که انتخابات باید برگزار شود در این نوع از بیماری همه گیر محیط زیست است.

“مردم ما در حال مطالعه تغییرات ساخته شده توسط کره جنوبی در روش در حالی که برگزاری انتخابات” انتخابات کمیسر Ashok Lavasa گفت PTI. کمیسیون انتخابات Lavasa اشاره خواهد شد در نظر گرفتن تغییرات شده اند که ضروری که در آن انتخابات صورت گرفته است و یا ممکن است باید انجام شود “در این نوع از بیماری همه گیر محیط زیست”.

‘بیش از حد در اوایل’

در پاسخ به یک سوال در مورد نحوه نظرسنجی انتخاباتی و برگزاری انتخابات تحت تاثیر قرار خواهد شد اگر بیماری همه گیر کوروناویروس حاضر به مرگ پایین به زودی انتخابات کمیسر گفت: هر چه اقدامات گرفته شود گرفته خواهد شد و در مشورت با مقامات بهداشتی کشور و ذینفعان.

او اما اضافه کرد که بسیاری بستگی دارد در چه مدت در حال حاضر وضعیت همچنان ادامه دارد. “اگر این همچنان ادامه دارد برخی از تغییرات از روش های موجود ممکن است لازم باشد,” او گفت:.

او افزود که “خیلی زود” می گویند که آیا Covid-19 را تحمل کرده اند در آینده انتخابات هند. “بیهار مجمع انتخابات هنوز هم برخی از ماه دور” یک EC بارگیری اشاره کرد. اصطلاح حاضر بیهار در مجمع به پایان می رسد در ماه نوامبر.

در این نظرسنجی پنل به تعویق افتاده بود Rajya سبها انتخابات به 18 کرسی با توجه به شیوع کروناویروس. هیچ خرمای تازه هنوز اعلام شده است.

اقدامات احتیاطی مورد نیاز

رئیس سابق کمیساریای انتخابات OP Rawat بود از این نظر که این ویروس نمی توانست تحمل در انتخابات آینده. او گفت: در گذشته هم وجود داشته است شیوع ویروس اما انتخابات برگزار شد و بدون ایجاد تغییرات در سیستم.

Nasim زیدی یکی دیگر از رئیس سابق انتخابات کمیسیون پیشنهاد کرد که این نظرسنجی پنل باید راه اندازی یک نیروی کار به “نقد و بررسی” روش های استاندارد اجرایی برای برگزاری انتخابات است.

“در پرتو این بیماری و بسته به چه چیز آشکار شدن ذینفعان از جمله احزاب سیاسی EC و مقامات بهداشتی را به استفاده از ذهن خود را در دستورالعملهای عملیاتی استاندارد مربوط به اقدامات احتیاطی گرفته شده در هر مرحله از برگزاری انتخابات راست از تشکیل پرونده به نامزد واقعی, رای گیری,” او گفت:.

استفاده از جوهر پاک نشدنی با یک قلم مو نیز نیاز به در نظر گرفته شود در طول این ویروس شیوع بیماری او اشاره کرد.

با توجه به گزارش های رسانه های رای دهندگان در کره جنوبی عینک ماسک و دستکش یکبار مصرف و اجتماعی به دنبال فاصله گرفتن از هنجارهای. پس از درجه حرارت خود را گرفته و آنها مجاز به شرکت در انتخابات.

“این می تواند انجام شود در اینجا هم اگر نیاز ناشی میشود. یک مداد مانند شی را می توان یک دکمه را فشار دهید در EVM برای جلوگیری از تماس مستقیم. جسم پس از آن می تواند دفع” زیدی پیشنهاد شده است.

کسانی که در قرنطینه بودند مجاز به بازیگران آرا در مراکز رای گیری پس از رای گیری در ساعت گزارش دیگری گفته بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ru