چگونه به دور از بدن Covid-19 قربانیان

به عنوان آن را می سازد ترتیبات برای حدود 16,500 تخت در کالج پزشکی خصوصی در دولت و در Gachibowli ورزشگاه در حیدرآباد به Telangana دولت منتشر کرده است دستورالعمل در مورد چگونه به دور از بدن که تسلیم به Covid-19.

دستورالعمل حکم چگونه بدن باید پیچیده, چگونه قوم و خویش باید نظر بدن چگونه باید آن را حمل و نقل, چگونه هولوکاست باید و چگونه انژکتور و کانکشنها باید سوزانده.

ویژه هولوکاست مراکز

یک کمیته ویژه توصیه می شود هولوکاست مراکز ویژه و یا محوطه در امکانات موجود با ورودی جداگانه و خارج می شود.

از قوم و خویش اجازه خواهد داشت به گذشته نگاه اجمالی تنها از طریق یک پارتیشن شیشه ای پنجره جداگانه ورود و خروج. بیش از پنج نفر خواهد بود مجاز در هر نقطه ای از زمان در این محوطه است. هیچ تماس مستقیم از پزشکان و پرستاران و کادر پزشکی اجازه خواهد داشت با بستگان.

دولت منظور در دستورالعمل نامیده می شود برای راه اندازی منحصر به فرد اتاق برای آماده سازی بدن برای دفع. این خواسته از PPE (حفاظت فردی و تجهیزات) کیت برای شش نفر برای هر ” Covid بدن.

هر PPE کیت شامل N95 ماسک جراحی, کلاه, عینک محافظ مقاوم در برابر آب, صحن, فولاد, دستکش, کامل کفش با سطح ران پلاستیک را پوشش می دهد و در صورت سپر طبق مشخصات.

رفتن برای به نام کردن از کیسه های بدن حدود 10 درصد از تعداد کل بیماران تعیین شده در بیمارستان در تمام زمانها.

این ظروف که حمل تجهیزات یکبار مصرف, برای سوزاندن و وسایل نقلیه است که انجام بدن به کوره های جسد سوزی باید انجام نشانه گذاری خاص.

دست زدن به بدن

با توجه به شدت مسری ماهیت ویروس, لیست سفارش در جزئیات چگونه به آماده سازی بدن برای هولوکاست – چگونه به یک بدن با آب مخلوط شده با مواد ضد عفونی کننده draping آن را در یک ورق های پلاستیکی و سپس بسته بندی آن را با یک پارچه پنبه ای و نگه داشتن بدن در داخل یک زیپ کردن بدن کیسه.

تنها پس از این روش را به بدن منتقل می شود به امکانات هولوکاست. تنها پنج عضو خانواده خواهد بود و مجاز به انجام last rites.

یک افسر رابط خواهد بود که تنها فرد تماس برای همه کمک. او را به پنج ماسک یکبار مصرف و ضد عفونی کننده بطری به قوم و خویش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im