چگونه ‘کریمنگر مدل’ موفق شده است در شامل Covid-19

راجستان بیلوارا مدل آمار عناوین و تکامل را به یک مدل نقش برای نشان دهد که چگونه به خوبی هماهنگ تلاش می تواند شامل گسترش Covid-19 با موفقیت.

جنوب هند خود را بیلوارا در کریمنگر شمال Telangana منطقه با جمعیت حدود 10 لاخ مردم است.

کنفدراسیون صنایع هند (CII) است انجام شده یک مطالعه در مورد ‘کریمنگر مدل’ و آنچه که همه به آن رفت برای بررسی گسترش عفونت است.

چه شد آماده سازی در کریمنگر ?

حتی قبل از Telangana و این کشور اعلام کرد مستند محدود کردن مردم به خانه های خود دولت بیدار به اخبار از 10 اندونزی واعظان ورود کریمنگر در 15 مارس. این واقعیت است که آنها وارد شهر پس از حضور در این مرکز جلسه باعث نگرانی است.

این منطقه تا به حال حدود 600 نفر که در بازگشت از خارج از کشور پس از همه گیر ترس گریبانگیر دولت است.

به عنوان پلیس رو اگاهی از اندونزی واعظان ورود و حرکات آنها و چرخش آنها را به عمل و هشدار دولت های منطقه است.

علاوه بر هشدار به مسافران همکار در Sampark Kranthi بیان است که در آن به اندونزی سفر کرد تا پلیس و مقامات درآمد ردیابی اولیه و ثانویه تماس با ما.

“پس از شیوع اولیه Covid-19 موارد مثبت توسط اندونزیایی, district مقامات ترسیم مکان و ممکن است مسیر گرفته شده توسط آنها در طول 48 ساعت صرف شده در کریمنگر” این CII مورد مطالعه گفت.

تست و انزوا

به عنوان بسیاری از 73 اولیه تماس و صدها نفر از مخاطبین ثانویه شناسایی شدند و نمونه های خود را فرستاده بودند برای تست.

تمام coronavirus مثبت مردم جدا هستند و افرادی که مشکوک به در تماس بود و قرنطینه و نمونه های خود را بیش از حد فرستاده شد به تشخیص.

بیش از 150 تیم تشکیل شد به رفتار درب-به-درب نظرسنجی برای شناسایی افراد با علائم رمان Coronavirus. پلیس نگه داشته و یک شب زنده داری با استفاده از حدود 8000 دوربین های مدار بسته و هواپیماهای بدون سرنشین و خانه ها از افراد آلوده و خود را به اولیه و ثانویه مخاطبین geo-tagging.

دولت های منطقه باید جمع 1,000 تخت و 225 تخت ICU در بخش دولتی و خصوصی بیمارستان نگه داشته و آنها را آماده.

یک متمرکز ‘تب بررسی’ مطالعه پوشش بیش از 6000 خانه های اطراف آن موارد مثبت.

تمام موارد مثبت ارجاع شده به بیمارستان گاندی در حیدرآباد و با تشکیل هفت مهار خوشه از جمله سه در کریمنگر شهر و چهار در Huzurabad.

چه گزارش طرح

در 13 صفحه گزارش شد که به دولت ارائه شده دولت در روز جمعه CII برشمرد 15 اقداماتی که دولت به رهبری منطقه جمع آوری Konduru Shashank گرفته بود برای پرداختن به چالش های متعدد.

این چالش ها شامل شناسایی اولیه مخاطبین خود را ردیابی ثانویه مخابرات, تست, بسیج, بیمارستان, تخت, ضد عفونی شهر نظارت خانه قرنطینه افراد تهیه ملزومات به آنها و حصول اطمینان از جریان صاف و کالاهای ضروری به بقیه جمعیت.

به عنوان یک نتیجه از تلاش های هماهنگ از CII گفت: این منطقه می تواند شامل گسترش بدخیم ویروس و جلوگیری رشد نمایی از موارد مثبت.

به زودی منطقه خاموش بود لیست بسیار آلوده مناطق در دولت است. این منطقه که شاهد اول از موارد مثبت در دولت می تواند با موفقیت دستگیر گسترش ویروس.

موارد گزارش شده

با توجه tolatest اعداد شهرستان گزارش 19 موارد مثبت, 15 ترشحات چهار فعال موارد هفت بيماران در قرنطینه امکانات و 164 در خانه قرنطینه.

وزیر K Chandrashekar رائو بود که به دیدار کریمنگر در هفته سوم مارس به القای اعتماد به نفس در مردم این منطقه لغو سفر خود را.

“من نمی خواهم به نگه داشتن توجه پلیس و دولت منطقه خاموش Covid-19 مهار ورزش” او تا به حال گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی ضمن قدردانی از تلاش های.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de