چگونه اینترنت ترمیم شد در کشمیر: جدول زمانی

کشمیر طول می کشد یک لحظه از مهلت به عنوان مرکز آسانسور محدودیت در اینترنت در این دره در مارس 04. اینترنت بازسازی شده است و پس از هفت ماه به اینترنت قطع ارسال abrogation از ماده 370. سفارش جدید وجود خواهد داشت تا مارس 17 به عنوان آزمایش. دولت را به یک تماس بعد از دیدن این مطالب به اشتراک گذاشته شده در سایت های رسانه های اجتماعی.

مردم کشمیر در حال حاضر می تواند با استفاده از رسانه های اجتماعی unrestrictedly با شرایط و ضوابط اعمال می شود.

 

در میان شرایط مختلف سفارش صادر شده توسط مدیر, منشی, صفحه اصلی, Shaleen Kabra اظهار داشت که اتصال به اینترنت خواهد بود ساخته شده در دسترس “با مک-اتصال”. Mac-اتصال به معنی اتصال با هم مک و IP آدرس به طوری که تمام درخواست ها از آن آدرس IP در حال خدمت تنها توسط کامپیوتر داشتن خاص که آدرس MAC.

در اینجا این است که جدول زمانی از پیشرفت های که صورت گرفت بیش از اینترنت در کشمیر:

مرکز برداشته ممنوعیت 2G خدمات

پیش از روز جمهوری سال 2020 دولت مرکزی لغو ممنوعیت 2G خدمات اینترنت در 25 ژانویه پس از تقریبا پنج ماه از مجازی خاموشی. اما دسترسی به این خدمات محدود به 301 سفید-ذکر شده در وب سایت. در حالی که بسیاری از سیستم عامل رسانه های اجتماعی از جمله Facebook, WhatsApp, و Instagram باقی مانده غیر قابل دسترس.

VPN – بازی changer

طرح یک پیچ و تاب و هنگامی که در محلی غیر نظامیان در بر داشت یک راه دسترسی به سیستم عامل رسانه های اجتماعی. با توجه به یک گزارش رسمی منتشر شده در فوریه 3, VPN, نرم افزار بالا بود در تقاضا در کشمیر. مردم از نصب, VPN, نرم افزار دسترسی به سایت های ممنوع سایت های رسانه های اجتماعی.

مرکز وعده داده شده به بازگرداندن کامل اینترنت

در فوریه 15, New Delhi وعده داده شده به مردم در جامو کشمیر که آن را لغو ممنوعیت اینترنت در مارس 4. در یک گزارش رسمی آنها اظهار داشت: “در حال حاضر مردم جامو و کشمیر را مجبور به تحمل این برای خوب بیشتر از کشور است.”

پتو ممنوعیت اینترنت دوباره

مرکز دوباره قرار دادن یک پتو ban ساعت پس از اعلام آن خواهد بازگرداندن انواع خدمات اینترنت در این دره در مارس 4. اینترنت خاموش شد و شاهد در سراسر کشمیر در فوریه 16, پس از شایعات اطراف تجزیه طلب, رهبر, سید علی شاه Geelani را سلامت بیمار.

Vpn ها استفاده متهم تحت UAPA

در فوریه 21, مرکز آغاز یک کاوشگر به استفاده گسترده از Vpn ها در دره. در حالی که ترکیب حدود 1000 وب سایت های بیشتر در لیست سفید سایت مرکز اعلام کرد: مجازات استفاده از Vpn ها تحت دقیق فعالیت های غیر قانونی (پیشگیری) عمل (UAPA). این بازداشتن مردم از استفاده از Vpn.

فایروال فن آوری برای جلوگیری از استفاده از رسانه های اجتماعی

در مارس 3, J&K دولت mulled به ساخت سنگر با آمریکا غول تکنولوژی فن آوری های سیسکو برای بازداشتن مردم از استفاده از سایت های شبکه های اجتماعی.

سیسکو را رد دخالت

به گزارش رسانه های پدید آمده در J&K دولت با همکاری سیسکو آمریکا کنگلومرا انکار کرد که این کار با دولت برای نظارت بر مردم در کشمیر و برای ساخت فایروال فن آوری به بار آنها را از با استفاده از رسانه های اجتماعی.

جداول تبدیل محدودیت برداشته

ساعت بعد زمانی که سیسکو رد شد که در آن کار با J&K اجرایی این مرکز در زمان u-نوبه خود و لغو ممنوعیت سایت های رسانه های اجتماعی اعلام کرد که مردم در حال حاضر می تواند استفاده از اینترنت unrestrictedly اما با سرعت 2G. با توجه به مرکز این خواهد بود که در جای خود تا مارس 17 به عنوان آزمایش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im