چگونه المپیک گلف امیدوار نگه داشتن خود مشغول در خانه

هند در المپیک رقیب در هر دو مردان و زنان در بخش, در حالی که ماندن در خانه در طول ملی مستند استقبال کرده اند کمیته بین المللی المپیک تصمیم برای به تعویق انداختن توکیو بازی های المپیک 2021.

مردان بخش های متعدد رقیب اما در میان زنان Aditi Ashok (38) و Diksha Dagar (56) خاصی هستند. رشید خان و Udayan یال بالا سرخپوستان در 185 و 223 در 54 و 57 و 60 واجد شرایط برای بازی های المپیک. بسیاری دیگر نیز در این مسابقه است.

آنها عبارتند از Shubhankar شارما (283), Shiv Kapur (287), Ajeetesh Sandhu (354), S Chikkarangappa (383) و امان راج (408). بیشتر Gaganjeet Bhullar (418) و Anirban لاهیری (497) نیز می تواند در آمده است.

Aditi خاصی برای تبدیل شدن به اولین هندی برای قفل کردن جای او در بازی های المپیک گفت: “این ناامید کننده را برای یک سال دیگر صبر کنید برای بازی های المپیک به دلیل, به عنوان گلف بازان ما بازی به صورت جداگانه و به ندرت این فرصت است. اما من خوشحالم که تصمیم گیری ساخته شده است. امیدوارم که ما رقابت ما نیاز به نگرانی در مورد Covid-19.”

‘در خانه ماندن آسان نیست’

“برای کسی که استفاده می شود برای تمرین و بازی کردن در خانه ماندن آسان نیست اما من به پایان رسید خواندن هری پاتر سری دوباره و تکمیل 1000 قطعه پازل.”

Diksha در انزوا پس از بازگشت او از زنان آفریقای جنوبی باز یکی از آخرین حوادث قبل از تعویق گفت: “با توجه به وضعیت من درک می کنم و با این تصمیم. به عنوان برخی احتمالی برای سال 2020 طبیعی است که به احساس کمی نا امید, اما من را در آن نگاه کنید به عنوان یک فرصت برای آموزش سخت تر و بهتر شود و خودم را در مدال مشاجره.”

 

رشید گفت: “این است که در دست ما است. هر زمان که این بازی اتفاق می افتد, من آماده خواهد شد. در ضمن من بازی در PS4 با برادرزاده من و فراموش هنرهای رزمی برای تناسب اندام است.” Lahiri, مانه و Viraj Madappa مشغول هستند و در آشپزخانه به آنها عشق پخت و پز. لاهیری میگوید: “من قرار داده و تصویری از ساخت برخی از ویژه تخم مرغ و ظرف و قرار داده خواهد شد تا برخی از بنگالی مسائل بیش از حد.”

در به تعویق افتادن او گفت: “بهتر حس غالب. آن را اجتناب ناپذیر بود. در حال حاضر من فقط متمرکز بر خانواده و عزیزان گذشته این بحران است. زمانی که گلف رزومه من قرار داده خواهد شد تمام تلاش من به گرفتن به این تیم است.”

شارما گفت: “این تصمیم تا حدودی انتظار و قابل فهم است. در حال حاضر وجود دارد از دیگر مسائل مهم و حیاتی. همانطور که برای تیم هند آن است که باز مسابقه و هر کسی می تواند آن را. اگر من می تواند نشان دهد که فرم من نشان داد دو سال پیش من ایستاده خواهد شد یک فرصت برای آن را.”

Chawrasia که بازی در سال 2016 بازی های المپیک اضافه شده: “من فرم آمدن بود اما من درک تعویق افتادن. من امیدوارم که من می توانم فرم را به بالاترین سطح در هنگام عمل می گرداند و آن را به توکیو است.”

یال می یابد پخت و پز, استراحت, به عنوان نشانی Madappa که اضافه شده: “من را لمس نمی کند باشگاه برای 10 روز است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>