چگونه است می توانید برنده 2020s: به حل مشکل به جلو و ایجاد ناهمگن استعداد

ai, artificial intelligenceدیجیتال تحول فرصت بزرگ است زیر بنای 0 یک میلیارد فرصت تا سال 2025.

توسط Vikash Jain & Aditya Shangloo

پس از سال 2000 است-BPO صنعت رشد کرده است 40X به حدود 160 میلیارد دلار امروز است. امروز Nasscom تکنولوژی و رهبری فروم (NTLF) این انجمن تجارت احتمالا به اشتراک گذاری به روز رسانی شماره. در 30 سال اساس این 800 X از سال 1990 با بازیکنان اصلی پس از رشد به اندازه 50-200X در همان دوره است. آن است که در واقع یک داستان فوق العاده از ارزش بلند مدت-ایجاد برای مشتریان و کارکنان و سهامداران و ملت (7%-به علاوه سهم تولید ناخالص داخلی ساختمان با نام تجاری هند). سوال بزرگ—و به خصوص با خیلی تغییر اطراف—را به این سفر ادامه دهید ؟

اخبار مرتبط

یک عبارت است که قطاری از حال تغییر است و انتقال آن و تکنولوژی از G&A (عمومی و اداری) به دندان (هزینه کالاهای فروخته شده) در شرکت. تکنولوژی است که واقعا در هسته اصلی کسب و کار در حال حاضر. به عنوان کسی که گفت همه کسب و کار را تبدیل به فن آوری کسب و کار. این پیامدهای عمیق ترین و مهم بودن که $1 تریلیون دلار آن خدمات را گسترش خواهد با 5X یا بیشتر. در حالی که وجود بسیاری از روند چند که تاثیر قابل توجهی عبارتند از:

همه چیز نرم افزار: او در سال 2011 در مقاله “چرا نرم افزار در حال خوردن جهان’, Marc Andreessen بر این باور بودند که همه از فن آوری های مورد نیاز برای تبدیل صنایع از طریق نرم افزار در نهایت با این نسخهها کار در مقیاس. همه چیز را از اتومبیل به لوازم به بانکی خواهد بود نرم افزار هدایت می شود. فضاهای که تا کنون نمی شد باز به این صنعت در حال حاضر فرصت قانونی با ترکیب مناسب از قابلیت های.

داده می شود در همه جا: همه چیز مصرف کنندگان و کسب و کار امروز انجام شده است تولید مقادیر عظیمی از داده ها, رانندگی $225 میلیارد تجزیه و تحلیل خدمات صرف تا سال 2025. نکته مهم این می تواند مهار شود و سود استخر را تغییر نسبت داده (فکر می کنم گوگل, Facebook!). این باعث ایجاد یک فرصت برای بازیکنان با کسب و کار خدمات و یا کسب و کار مدل های اطراف داده است.

تجربه کلیدی: تجربه به طور فزاینده ای تبدیل شدن به مرکز صحنه از همه طراحی و توسعه فعال با فن آوری های جدید و داده ها. آن است که اساسا تبدیل فرآیندهای کسب و کار و زمینه ای عامل مدل به حمایت از آن. دیجیتال تحول فرصت بزرگ است زیر بنای $900 میلیارد فرصت تا سال 2025.

این اختلال تنها سرعت بخشیدن به. فن آوری های مانند quantum computing, mit media lab, machine, learning, دستگاه های هوشمند, میکس و غیره است که بیشتر با تکیه تلفظ کردن این شاهد بی سابقه ای بهره (بیش از 45 میلیارد دلار سرمایه گذاری در 6,000-به علاوه شرکت های پس از 2015).

این به چه معنی است? در حالی که بازیکنان جدید پدید آمده اند در سراسر پشته هندی آن دو برابر شده است و سهم بازار آن به 10 درصد در 20 سال گذشته با چند در 10 صفحه. در 10 سال گذشته (2010-20) هشت نفر از 20 بالا کاهش یافته است و سهم جهانی/اروپا کاهش یافته است و از 60% به 30%. اما جالب است که در همان دوره cloud (AWS, Salesforce, مایکروسافت, در میان دیگران) و شرکت های مشاوره ای خود را افزایش داده اند به اشتراک گذاری توسط 5X.
در حالی که این سهم شیفت شده است در راه ناهمگونی از چشم انداز رقابتی است و تنها شتاب. برنده شدن در 2020s نیاز به بسیاری از تغییرات و ما می خواهم به تماس از پنج موضوع کلیدی:

را حل مشکل به جلو: پرداختن به نیازهای کسب و کار در مقابل ارائه صلاحیت و یا خدمات;

ایجاد ناهمگونی استعداد: مهندسین خوب هستند اما نه به اندازه کافی و ارائه نتایج کسب و کار با تجربه بدون درز نیاز خیلی بیشتر;

ایجاد انعطاف پذیری در کسب و کار مدل: IP محصولات و سیستم عامل کلیدی خواهد بود و هر یک پيشينه مدل های مختلف از خالص مردم مبتنی بر خدمات;

ایجاد یک اکوسیستم طرز فکر: تبادل نظر مرده است. قابلیت های مورد نیاز برای موفقیت را شامل کسانی هستند که خارج از سازمان;

E2E تحویل و پاسخگویی: ارائه نتایج کسب و کار نیاز به یکپارچه سازی پشته و همکاران در یک انعطاف پذیر و چالاک به شیوه ای.

برای یک صنعت شده است که بسیار موفق با سنتی گزاره این تغییر آسان نخواهد بود. 2020s قطعا آشفته اما حرکت صعودی بزرگ است برای کسانی که مادر خوبی از طریق این دهه است.

(Vikash جین هند منجر تکنولوژی رسانه ای و مخابراتی و Aditya Shangloo است که یک متخصص در آن خدمات BCG هند است. نظرات بیان شده خود هستند.)

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر