چگونه گرچن Whitmer کمک خواهد کرد جو بایدن به عنوان همسر در حال اجرا

Michigan رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer ممکن است اواخر ستایش از جو بایدن پیشنهاد ریاست جمهوری, اما او به عنوان یک نامزد برای خود همسر در حال اجرا.

معاون سابق رئیس جمهور در روز سه شنبه گفت: MSNBC میزبان برایان ویلیامز که فرماندار میشیگان یکی از گزینه های بالا حتی به عنوان او تا به حال برای قرار دادن تا نامزدی حزب دموکرات در برابر ایالت ورمونت برنی ساندرز. Whitmer, 48 “ساخته شده [معاون ریاست جمهوری list] در ذهن من دو ماه پیش گفت:” بایدن 77.

این سخنان به دست آورده نازکن پاسخ از Whitmer دفتر گفته او “flattered” اما “در حال حاضر او متمرکز شده است 100% در انجام همه چیز را او می تواند به سرعت گسترش coronavirus.”

Whitmer نیست, حمایت بایدن نامزدی تا روز قبل از میشیگان اولیه نسبتا دیر نشان دادن حمایت خود از زیر خیره کننده خود را با برنده در روز سه شنبه و پس از رقیب سابق مانند پیت Buttigieg و ctq گفت: رای دهندگان خود را به سوئیچ به او هنگامی که آنها به سمت چپ مسابقه. بلافاصله پس از Whitmer حمایت او پیوست بایدن را در مبارزات انتخاباتی به عنوان یک co-معاون.

بایدن متعهد شده است برای انتخاب یک زن برای معاون رئیس جمهور او را به عنوان همسر در حال اجرا و Whitmer می تواند به نفع او در راه های مختلفی. رئیس جمهور تهمت معروف در انتخابات ریاست جمهوری در سال 2016 با دقت گرفتن آرا پنسیلوانیا ویسکانسین و میشیگان. او می تواند کمک به آن را به جلو و عقب در دموکراتیک ستون.

و Whitmer برنده باشند در سال 2018 پس از 14 سال به عنوان یک دولت قانونگذار با عملی فکر پیام با پژواک از بایدن رویکرد به دولت “رفع لعنت به جاده ها است.”

و یک سال به Whitmer پدید آمده که منتقدان از مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ به کوروناویروس. او سوزن مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بیش از یک کمبود تجهیزات پزشکی برای متحده است. مغلوب ساختن پیشی جستن بخشی انداخته است برخی از تهاجمی ترین طعن علیه Whitmer در یک نقطه رد او به عنوان “زن در میشیگان.”

که کمک کرد Whitmer محبوب “مقاومت” شکل هر چند او demurred در مورد امکان جستجوی ملی در سال 2020 به عنوان بایدن را در حال اجرا همسر.

“من قصد دارم به او کمک دامپزشک و مطمئن شوید که او یک همسر در حال اجرا. آن است که رفتن به من” Whitmer گفت: پس از تایید بایدن. “اما من قصد دارم به یک دست کمک به مطمئن شوید که او کردم تا گرد بلیط که می توانید برنده شوید.”

ایدئولوژیک هر دو Whitmer و بایدن در تراز وسط قرار دارد در مسائل کلیدی است. به عنوان فرماندار او گسترش پوشش مدیکید در دولت اما همچنان بحرانی از هر گونه “مدیکر برای همه” طرح تبلیغ توسط جناح چپ و ارقام مانند Sanders.

“این یک گزینه واقعی در حال حاضر,” او گفت: Crain را دیترویت کسب و کار در سال 2018 وقتی پرسیده شد که در مورد تک پرداخت کننده طرح. “پیش بینی ما بگویید که آن را واقع بینانه نیست در میشیگان در این لحظه است.”

او همچنین پیشنهاد کرد که همه دانش آموزان دبیرستانی در دولت واجد شرایط برای دو سال از کالج یا مدرسه تجارت یک طرح شبیه به بایدن که آرزوهای خود را به همه آموزش عمومی رایگان برای خانواده های زیر سطح معینی درآمد. در مقابل ساندرز می خواهد برای از بین بردن بدهی کالج برای هر کس که در ایالات متحده و کالج را به طور کامل رایگان است.

او نزدیک به 10 نقطه پیروزی در میشیگان که تهمت دقت برنده در سال 2016 منجر به بسیاری از دموکرات ها به باور او می تواند کمک به بازسازی حزب دموکرات درخواست تجدید نظر در میانه.

در ماه فوریه Whitmer به حزب دموکرات در پاسخ به این دولت از, اتحادیه اروپا یک افتخار متعلق به طور معمول برای کسانی که رهبران حزب بر این باورند بهترین نشان دهنده آینده از آن حزب. در اظهارات Whitmer متمرکز بر مسائل زنان از جمله دستمزد برابر و خانواده را ترک سیگنالینگ حزب تعهد به حومه زنان که به طور سنتی رای جمهوریخواهان در حالی که همچنین تعهد به حفاظت از قانون مراقبت مقرون به صرفه.

“کارگران آمریکایی در حال صدمه زدن به. در خود دولت است. همسایگان ما در ویسکانسین. و اوهایو. و پنسیلوانیا است. در سراسر کشور است. دستمزد راکد در حالی که مدیر عامل شرکت پرداخت سر به فلک کشید است,” او گفت: “به طور بالقوه پخش برخی از انتخابات و استدلال در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن. “تا زمانی که رئیس جمهور می گوید اقتصاد قوی است, سوال من این است: قوی برای چه کسی؟”

و Whitmer واز قابل توجهی دست انداز در کار تصویب امتیاز در وسط این بحران همه گیر خوبی بالای 50% با توجه به MRG ناظر انتخابات تام سپر.

های اخیر نظرسنجی از رای دهندگان نشان می دهد بایدن برگزاری قوی سرب بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن در میشیگان با RealClearPolitics متوسط نظرسنجی نشان دادن او با نزدیک به 4.5-نقطه منجر شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de