‘ما چگونه دموکراتیزه بازار سهام؟’ مغلوب ساختن پیشی جستن تیم چشم جدید پس انداز فرار مالیاتی

کاخ سفید شناور است یک پیشنهاد جدید به عنوان بخشی از رئيس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن آینده زمان انتخابات کاهش مالیات دستور کار: مالیات دهندگان اجازه می دهد برای ذخیره تا 10000 دلار در مالیات-ممتاز اساس یک سیاست به معنای افزایش حضور در بازارهای سهام و تشویق ساختمان ثروت است.

“The big چیزی که ما در حال تلاش برای رانندگی در اینجا این است: ما چگونه هر آمریکایی به سهام گفت:” استیو مور یک اقتصاددان در محافظه کار و بنیاد میراث و محرم از مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید است که کمک به تدوین و فرموله کردن این پیشنهاد است.

“چگونه ما دموکراتیزه بازار سهام ؟ این امر می تواند یک گام به سوی این هدف” مور گفت.

این پیشنهاد یکی از چند ایده های تحت بررسی به عنوان بخشی از مغلوب ساختن پیشی جستن کاهش مالیات 2.0. به طور موثر آن را گسترش مفهوم 401(k)s به یک راه باریک گسترده تر از پس انداز اجازه می دهد مردم را به کسر پس انداز از درآمد مشمول مالیات.

لری Kudlow مدیر مغلوب ساختن پیشی جستن شورای اقتصاد ملی گفت: CNBC که کاهش مالیات پیشنهاد خواهد شبیه یک جهانی حساب پس انداز است که می تواند پر در pretax اساس. Kudlow افزود: هر چند که این پیشنهاد بود فقط یک ایده در این مرحله با هیچ مقام رسمی تصمیم گیری ساخته شده است.

مور گفت که مالیات جدید قطع خواهد بیشتر کمک به مردم در $50,000-150.000 دلار درآمد براکت و می تواند منجر به “تق کردن یک زن و شوهر میلیون نفر از مالیات بر درآمد در دسترس نباشد.”

کایل Pomerleau مالیاتی متخصص در سمت راست متمایل American Enterprise Institute گفت: این پیشنهاد یک ایده خوب بود و که او می خواهم برای دیدن این کاهش مالیات “جهانی اعمال می شود” برای دیگر انواع حساب های پس انداز از جمله برای حساب های که در حال حاضر وجود دارد.

برخی از سمت چپ متمایل اقتصاددانان نیست به عنوان شاداب با این پیشنهاد هر چند.

“من فکر می کنم آن را فقط به پایان می رسد تشدید نابرابری و ساخت آن بدتر” گفت: Jared برنشتاین سابق اقتصادی مشاور معاون رئیس جمهور جو بایدن.

“من فکر می کنم این یکی دیگر از کسانی که مشکل ساز ایده های مالیاتی یکی دیگر انگیزه ای که وارونه از نظر کسانی که آن کمک می کند. این ایده ها به طور معمول کمک به افرادی که چنین سرمایه گذاری به هر حال, و, پس, چه نقطه پرسید:” برنشتاین که در حال حاضر یک همکار در سمت چپ-از-مرکز بودجه و اولویت های سیاست.

یکی ممکن است انتقاد از این پیشنهاد این است که آن را با تمرکز بر کسانی که در پایین اقتصادی نردبان.

“اگر شما می خواهید برای کمک به کم درآمد و متوسط درآمد مردم این است که چیزی که برای انجام به دلیل آن را نمی خواهد هر چیزی را انجام دهید” گفت: چاک Marr, مدیر ارشد فدرال سیاست های مالیاتی در CBPP. “وجود دارد هیچ انگیزه برای سرمایه گذاری در بازار است.”

لیبرال ها اغلب ترجیح می دهند مالیات های پیشنهادی که به مردم فقیر یک اعتبار مالیاتی به جای کسر اجازه می دهد آنها را برای دریافت پول به عقب و حتی اگر آنها کمی و یا بدون درآمد مشمول مالیات.

Marr گفت که وجود داشت خیلی بهتر مالیات پیشنهادات برای کمک به کم درآمد و متوسط مردم مانند تغییر اعتبار مالیاتی کودک بخشی از مغلوب ساختن پیشی جستن 2017 کاهش مالیات شامل خانواده هایی که از لحاظ اقتصادی به حاشیه رانده شده. ساخت آن را آسان تر برای مردم را به یک صندوق پس انداز اضطراری کمک به مردم آماده شدن برای هزینه های غیر منتظره در خارج از بهداشت و درمان خواهد بود یکی دیگر از راه های دولت فدرال می تواند کمک به کسانی که کمتر خوش شانس Marr اضافه شده است.

اما مور را به عقب رانده و گفت که پیشنهاد مالیات “هدف کسانی که با میانه به بالا-متوسط درآمد” نه کم درآمد آمریکایی ها که بسیار پایین مالیات بر آستانه در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر