چگونه می هند بود رشد کرد ؟ – توضیح داد

Economic Survey, Budget 2020, economic growth, global growth, IMF, global growth forecast, Industrial Revolution, GDPبدهی به عنوان یک درصد از تولید ناخالص جهانی در سطح بی سابقه ای رسیده (300 ٪ از تولید ناخالص داخلی جهانی).

توسط Janak Priyani & Utkarsh Katyaayun

اخیر بودجه و اقتصادی بررسی گذاشته چند استراتژی برای احیای اعتماد سرمایه گذاران و افزایش رشد اقتصادی است. حتی به عنوان صندوق بین المللی پول کاهش رشد جهانی در پیش بینی برای سال 2019 توسط 10bps به 2.9% در سال در سال با توجه به منفی شگفتی به فعالیت های اقتصادی در اقتصادهای در حال ظهور ما معتقدیم اقتصادهای نوظهور به ویژه هند خواهد شد درایو رشد جهانی.

اخبار مرتبط

رشد اقتصاد جهانی رانده شده توسط کشورهای مختلف در دوره های مختلف. پس از جنگ جهانی دوم ژاپن منجر به رشد تا سال 1980; پس از 1990s چین برگزار باتون اما سهم چین در بدهی های جهانی رفته است و از ناچیز 7 درصد در سال 2010 به بیش از 16 درصد تا پایان 2019. امروز به عنوان چین را کند می کند آن است که در عین حال دیده می شود که رشد درایو. هند پنجمین اقتصاد تولید ناخالص داخلی و چهار در بالای آن رفته اند از طریق بالا خود را به مرحله رشد است.

جمعیت: نسبت به سال 1960 سهم جهانی جمعیت بالای 65 سال بیش از چهار برابر شده در حالی که سهم جمعیت در سن کار (بین سال 15 و 64) افزایش یافته است فقط 2.8 بار; نسبت به سال 1980 بهره وری تنها افزایش یافته است 1.3 بار. آخرین بار در جهان موفق به فرار از پیرو عقیده توماس مالتوس اصل (پتانسیل رشد محدود رشد جمعیت outdoing منابع رشد) بود که انقلاب صنعتی به بهبود بهره وری که انبوه بهبود بهره وری کشاورزی. مگر اینکه مشابه وجود دارد افزایش در بهره وری کاهش نیروی کار و کاهش رشد بهره وری را بکشید جهانی رشد تولید ناخالص داخلی پایین است. هند نمی کند چهره این کشیدن; در سال 2018 هند وارد یک دوره از بالا جمعیتی سود سهام به دلیل سهم جمعیت در سن کار شد بیشتر از وابسته به جمعیت. این دوره به طول انجامد تا 2055. برای بسیاری از کشورها دوره های جمعیتی سود سهام شده اند همراه با رشد بالا—ژاپن (1964-2004) چین (1994-2031) و کره جنوبی (1987-2027). با توجه به این که هند دومین کشور پرجمعیت ترین, تمرکز بر نیروی کار skilling کیفیت آموزش و پرورش و اشتغال می تواند سود سهام بزرگ.

اعتبار: بدهی به عنوان یک درصد از تولید ناخالص جهانی در سطح بی سابقه ای رسیده (300 ٪ از تولید ناخالص داخلی جهانی). اگر رشد را کند می کند که ضروری است به سرویس بدهی بسیار سطح بالایی از بدهی می تواند منجر به یک بحران است. در سناریوی ایده آل به عنوان بدهی را افزایش می دهد هزینه سرمایه نیز افزایش می دهد. اما در طول دهه گذشته نرخ بهره باقی مانده است نسبتا خوش خیم در بازارهای توسعه یافته است. این منجر به کم یا منفی عملکرد درآمد ثابت ابزار. و با توجه به کمبود متناوب منابع سرمایه گذاران شده اند عجله به سهام به خصوص غیر ادواری بالا بردن خود را ارزیابی. S&P 500 بود بهترین اجرای گسترده ای مبتنی بر شاخص بیش از دهه گذشته است. اما آن P/E افزایش یافت و از حدود 15 در سال 2010 به 22 2019. بازارهای سهام به دلیل افزایش سرمایه گذاران درک بالاتر درآمد. بالا و افزایش P/E نشان می دهد که سرمایه گذاران مایل به پرداخت بیشتر و بیشتر به ازای هر دلار درآمد در یک شرکت است. اقتصاد جهانی چهره بدهی بالا قرار دادن رشد اقتصاد جهانی در خطر است. سناریو پایدار است تا اصول اقتصادی پایدار و سرمایه گذاران بیش نیست-فراوان. هند منحصر به فرد قرار داده شده به عنوان حداقل اهرم اقتصاد بزرگ (کل بدهی به نسبت تولید ناخالص داخلی از 150٪). در دهه های آینده اعتباری خصوصی پتانسیل را دارد که نقش مهمی در رشد هند داستان.

تجارت: پس از بحران مالی جهانی (GFC), جهانی تجارت به عنوان درصدی از c کاهش یافته است به 57.9 درصد در سال 2019 از 60.7 درصد در سال 2010. برای یک نمونه از 50 کشور جهان (از جمله G20) همبستگی بین صادرات و واردات به عنوان درصدی از تولید ناخالص داخلی بود 96% بنحوی که محدود واردات محدود کردن ظرفیت برای صادرات است. اخیر تجارت جنگ دائمی فرورفتگی در جهانی زنجیره تامین. اما هند به اشتراک گذاری در تجارت جهانی است که فقط 2.3% بنابراین دامنه برای بهبود و همچنین یک فرصت است. بودجه تا به حال کشت از اقدامات لازم برای افزایش صادرات است. MSMEs دارای نقش مهمی است و نیاز به کمک بیش از 50 ٪ از تولید ناخالص داخلی در حال حاضر از 29 درصد است. در حالی که اعتبار نقش مهمی را در گسترش عملیات های اصلاحات ساختاری در کار زمین و رژیم های مالیاتی می تواند MSMEs رقابتی تر است.

این عوامل می تواند درایو رشد هند. به عنوان اعتبار تر می شود به راحتی در دسترس به بخش صنعت و به خصوص صادر کنندگان که بسیاری از آنها خواهد بود MSMEs شرکت را گسترش عملیات تقویت تجارت و ایجاد اشتغال است. افزایش تجارت در تکنولوژی به ما کمک خواهد کرد توسعه تخصص در بخش های آینده است. با وجود زمان رکود هند به احتمال زیاد به گزاف گویی در چند محله های داده شده خود را قوی اصول و اخیر اصلاحات ساختاری. با پتانسیل رشد در جمعیت و پایدار تمرکز بر تجارت و اعتباری هند خواهد بود آماده برای گرفتن باتوم از چین و محرک رشد جهانی.

نویسندگان جوان حرفه ای, NITI Aayog. دیدگاه شخصی

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im