‘چگونه می توانم بازگشت آن؟: بایدن کمپین را رد Comey تایید

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن مبارزات انتخاباتی به شدت رد تایید از سابق FBI مدیر James Comey.

منتقدان رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن Comey هشدار خود را پیروان توییتر در سه شنبه است که به او رای دادند در اولین دموکراتیک اولیه. “رای دادند در اولین Dem اولیه برای حمایت از حزب اختصاص داده شده به بازگرداندن ارزش در WH. من با @amyklobuchar: ما نیاز به نامزدی که مورد مراقبت از همه آمریکایی ها و بازگرداندن نجابت و عزت به دفتر. وجود دارد یک دلیل تهمت ترس @joebiden و ریشه برنی. #Biden2020,” او نوشت.

یک بایدن نماینده بعد توییتی در Comey بپرسید که چگونه او می تواند “بازگشت” تایید. “بله خدمات به مشتری ؟ من فقط دریافت یک بسته است که من خیلی منظور نمی شود. چگونه می توانم بازگشت آن رایگان است ؟ ” توییتی بایدن کمپین سریع پاسخ مدیر اندرو بیتس.

این کمپین را رد Comey شرح زیر است چندین معنی داری تاییدیه از بایدن از چندین بیشتر به طور سنتی لیبرال حزب وفاق ملی از جمله سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg مینه سوتا بهداشت ، ctq و تگزاس در کنگره Beto o’rourke. این تاییدیه کمک کرده اند سوق معاون سابق رئیس جمهور برای پیروزی در اوایل متحده در دموکراتیک مقدماتی اتفاق می افتد در روز سه شنبه.

هاوایی در کنگره Tulsi Gabbard نیز باقی مانده در انتخابات ریاست جمهوری ابتدایی مسابقه, هر چند او در انتخابات گذشته در اکثر نظرسنجی با توجه به RealClearPolitics متوسط است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im