چگونه blockchain است که قادر می سازد راه های جدید انجام کسب و کار

Blockchain works by establishing a peer-to-peer network where each participant maintains a database—a ledger—of all the network’s transactions.Blockchain با این نسخهها کار از طریق ایجاد یک همکار به همکار شبکه که در آن هر یک از شرکت کنندگان حفظ یک پایگاه داده—لجر—از تمام شبکه معاملات.

توسط Madhusudan Shekar

به عنوان جهان می شود و به هم پیوسته تر فرصت ها برای شرکت ها و افراد را به تعامل و داد و ستد در سراسر مرزهای مناطق و کانال ها به سرعت رشد می کنند. برای اطمینان از این اجرا هموار فعال مدیریت—برای اطمینان از minimisation از هزینه کاهش خطر و رفع ناکارآمدی—مورد نیاز است.

اخبار مرتبط

توزیع دفتر فن آوری (DLT) مانند blockchain کمک می کند تا تسهیل معاملات و انجام کارآمد و امن تعاملات با چند احزاب مستقل در سراسر جهان بدون نیاز به شخص ثالث واسطه. این معاملات می تواند متفاوت باشد از ارسال هر چیزی از اطلاعات بانکی و قرارداد معاملات.

Blockchain با این نسخهها کار از طریق ایجاد یک همکار به همکار شبکه که در آن هر یک از شرکت کنندگان حفظ یک پایگاه داده—لجر—از تمام شبکه معاملات. وارد شده به “بلوک” معاملات هستند و سپس در ارتباط با یکدیگر با استفاده از رمزنگاری هش تشکیل یک “زنجیره ای”. این cryptographically متصل بلوک ایجاد زمینه لایه داده ها فراهم می کند که یک مشترک یکپارچه نمایش اطلاعات برای احزاب است که می تواند دسترسی به داده ها. این سازمان یک راه جدید برای ایجاد اعتماد کسب و کار شبکه است. امروز ساخت یک مقیاس پذیر blockchain شبکه با فن آوری های موجود پیچیده است به راه اندازی و مدیریت کنید. برای ایجاد یک blockchain شبکه هر عضو شبکه نیاز به صورت دستی ارائه سخت افزار و نصب نرم افزار ایجاد و مدیریت گواهی برای کنترل دسترسی و پیکربندی شبکه های قطعات. هنگامی که blockchain شبکه در حال اجرا شما نیاز به نظارت بر زیرساخت ها و انطباق با تغییرات از قبیل افزایش در معامله درخواست و یا پیوستن به اعضای جدید و یا خروج از شبکه.

Blockchain است که پرداختن به مشتری درد-امتیاز و فعال کردن راه های جدید انجام کسب و کار.

استفاده از مورد 1: کشاورزان جمع آوری حجم زیادی از داده ها در هنگام کاشت و داشت و برداشت. مجوز داده—آن را واجد شرایط به عنوان مالکیت معنوی یک کشاورز مانند آن محصولات به کارخانه و یا چگونه بسیاری از نهال—می توان anonymised فروخته شده به اشخاص ثالث و ارائه صنعت کشاورزی با زمان واقعی بینش در مزارع در سراسر جهان است. اما کشاورزان مطمئن نیستید چگونه به monetise این محصول داده است.

Farmobile آدرس این چالش ها از طریق یک blockchain بر اساس ارز ساخته شده در AWS. راه حل سبب کشاورزان به مجوز داده ها به تایید خریداران و شامل حساب تنظیم, ایجاد, تایید اجرای, پیشنهاد و تحویل دیجیتال دارایی. آنها می توانند به فروش تک-استفاده از گواهینامه در حالی که مزرعه خود را با هویت ناشناس. اما کشاورزان باید دید کامل به هویت بالقوه اطلاعات خریداران مانند کشاورزی و تجهیزات تولید کنندگان و خرده فروشان و رایگان هستند را کاهش می دهد.

استفاده از مورد 2: حرکت از طریق منابع نفت و گاز در زنجیره تامین شامل بسیاری از ذینفعان از جمله مالکان, دولت, شرکت نفت و گاز اپراتورهای برداران و موسسات مالی. یک گام مهم رخ می دهد از میان کسانی که معدن نفت و خانواده سلطنتی صاحبان بر روی زمین که نفت استخراج شده است. چک کردن خانواده سلطنتی معامله پرداخت طولانی, دستی, فرایند که در آن ذینفعان باید به توافق برسند به شرایط قرارداد در صف مقابل. اما کسانی که از نظر اغلب تفسیر متفاوت در دو طرف منجر به اختلافات.

GuildOne اعتقاد شرکت های مورد نیاز کارآمد تر و امن و مقرون به صرفه راه برای اجرای حق امتیاز قرارداد معاملات. آن را توسعه داده اند یک راه حل از طریق آن شرایط قرارداد هستند قادر به تکرار و اجماع موافقت با استفاده از blockchain.

برای ساخت آن حق معین و به دیدار سختگیرانه حفظ حریم خصوصی و امنیت خود ذینفعان GuildOne انتخاب R3 را Corda—یک blockchain پلت فرم ساخته شده برای کسب و کار و طول عمر—در AWS. باور که قابلیت های امنیتی را به دست آورد خواهد بود حیاتی را قادر می سازد سریع تصویب خانواده سلطنتی لجر راه حل در صنعت نفت و گاز.

Blockchain راه حل در حال تبدیل راه شرکت ها و افراد انجام کسب و کار محلی و جهانی با تسهیل معاملات و افزایش بهره وری خود را. کسانی که به دنبال استفاده از این تکنولوژی باید همکاری با ارائه دهندگان ابر قادر به پوسته پوسته شدن در حالی که ارائه cybersecurity کنترل و استاندارد برای محافظت از حملات خارجی. ابر ارائه دهندگان می تواند آن را آسان برای ایجاد و مدیریت blockchain شبکه و آن را ممکن است برای ساخت برنامه های کاربردی که در آن احزاب مختلف اجرا می توانید اعتماد معاملات.

نویسنده این است که سر راه حل های معماری, راه اندازی آمازون, خدمات اینترنت

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im