چگونه است که امریکا ؟ است که خود را مورد علاقه کارتون ؟ بچه ها سوالات بسیار برای ما بانوی اول

چگونه است که امریکا ؟ آن است که بسیار دور? است که خود را مورد علاقه کارتون ؟ اینها برخی از سوالات مطرح شده توسط دانش آموزان مهد کودک به ما بانوی اول Melania Trump که بازدید دهلی دولت مدرسه در روز سه شنبه.

بانوی اول که صرف بیش از یک ساعت در Sarvodaya شرکت آموزشی ارشد متوسطه در جنوب دهلی نو همچنین تعامل با دانش آموزان از نمرات دیگر.

در یک فعالیت اتاق برای دانش آموزان کودکستان او پیوست و بچه ها بودند که درگیر در خاک رس مدل سازی. تشویق مربی خود به سوالات مطرح به یک دختر هیجان زده پرسید: “چگونه است که امریکا؟” “توسط ایالات متحده بسیار دور” یکی دیگر از خواسته ،

لبخند سوالات Melania پاسخ به نمایش داده شد خود را و از آنها خواست آنچه را که آنها در ساخت با خاک رس. در حال حرکت به گروه دیگری از دانش آموزان بودند که بازی با بلوک های ساختمان بانوی اول پیوست و آنها را در فعالیت است. “چه چیزی شما را به عنوان بانوی اول” خواسته یک دختر هیجان زده.

Melania منتظر در یک پسر بچه سوال در مورد که او شخصیت کارتونی مورد علاقه. “تام و جری مورد علاقه من است” او پاسخ داد.

Melania همچنین مدیتیت با کلاس 4 دانش آموزان خود را در “شادی کلاس”. “من احساس بسیار آرام” او گفت: پس از مختصر مراقبه به عنوان بخشی از “تمرکز حواس” فعالیت.

که ‘شادی کلاس’ آغاز شده توسط Aam Aadmi Party در سال 2018 است. به عنوان بخشی از برنامه دانش آموزان فعالیت های مختلف از جمله مدیتیشن, خیابان نقش اساسی اطاعت و با هدف کاهش سطح اضطراب و استرس در میان کودکان است.

Melania Trump وارد هند روز دوشنبه با رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که در یک سفر دو روزه به این کشور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>