چگونه Banijay آسیا یک حرکت ساخته شده از تلویزیون دیجیتال

Deepak Dhar, founder and CEO, Banijay Asiaکل واژگان از این راه است که محتوای ایجاد شده است و مصرف متفاوت است امروز.

Banijay آسیا تولید شرکت شناخته شده برای تلویزیون نشان می دهد مانند Kapil Sharma نشان می دهد و Nach Baliye شده است تمرکز بر دیجیتال را نشان می دهد به تازگی. در سال 2019 این شرکت مشغول به کار با myntra نیست یک واقعیت مد نشان می دهد, تولید وب سایت-مستند بر اساس MS Dhoni زندگی برای Hotstar و یک داستان نشان می دهد برای ZEE5. دیپاک دهار صحبت می کند به Venkata Susmita Biswas در مورد تغییر از محتوای تلویزیون به OTT محتوا ،

سال گذشته Banijay آسیا ایجاد کرده دیجیتال واقعیت نشان می دهد برای myntra نیست. چه شد اصلی خود را takeaways از این پروژه ؟

اخبار مرتبط

محتوای اکوسیستم و چشم انداز در حال تغییر است پس از آن است که در حال حاضر زمان خوبی برای یادگیری و از یاد بردن راه های ایجاد محتوا به خصوص برای سیستم عامل های دیجیتال. متعددی وجود دارد که نشان می دهد واقعیت در شبکه های پخش; قصد با myntra نیست مد ستاره بود به تهیه کردن به یک جوان بیننده که ممکن است بلافاصله سر به myntra نیست برنامه پس از تماشای نمایش را خرید. بزرگ یادگیری از این پروژه خاص بود به درک و آدرس تاری از خطوط در مصرف محتوای. بسیاری از ما در تیم آمده از پس زمینه ایجاد محتوا برای تلویزیون اما ما تا به حال به معاون کشیش بخش یک برنامه است که می تواند مشاهده شود و سپس پس از عمل در برنامه اکوسیستم.

فصل 1 به خوبی دریافت شد و ما در بحث در مورد آنچه که ما می توانید انجام دهید.

چه چالش ها با ایجاد عدم اسکریپت را نشان می دهد برای سیستم عامل های دیجیتال?

محتوا است از مرتب کردن بر اساس از تبدیل مانند مواد غذایی و آشامیدنی در راه است. آن را تبدیل به چیزی است که مردم می خواهند در همه زمان ها. کل واژگان از این راه است که محتوای ایجاد شده است و مصرف متفاوت است امروز.

این unscripted طرف از محتوای دیجیتال چیزی است که همه ما در حال تلاش برای کشف کردن چگونه به منظور توسعه و اجرا است. واقعیت محتوا به صورت دیجیتال به سرپرستی متفاوت از تلویزیون واقعیت نشان می دهد چرا که مردم نمی خواهید به تماشای یک دیجیتال نشان می دهد که به نظر می رسد مانند تلویزیون نسخه شده است دوباره به صورت دیجیتال.

دیجیتال بینندگان می خواهید جسورانه, مرزی, جوان, مرسوم, مد روز مطالب. مردم نمی تواند راضی براق واقعیت را نشان می دهد دیجیتال; آنها به دنبال نامزدی ارضاء و تعامل در حالی که آنها به تماشای محتوای آنلاین. این جنبه را در جلو در تمام دیگر unscripted نشان می دهد که ما در حال ساخت برای سایر جریان های ویدئویی سیستم عامل است.

شما در حال کار بر روی توسعه بیشتر واقعیت های دیجیتال نشان می دهد فرمت های هندی مخاطب ؟

قبل از myntra نیست مد Superstar Banijay آسیا شرکت-تولید یک نمایش به نام, وارد, یک, موسیقی, نشان دادن واقعیت های AR Rahman که در واقع یوتیوب اصلی در هند. Unscripted نشان می دهد به صورت دیجیتال و روند رو به رشد است و مردم شروع به قطع این ایده است که یکی می تواند ایجاد واقعیت را نشان می دهد به صورت دیجیتال.

ما ایجاد کرده اند دو unscripted نشان می دهد که در عرض یک سال و ما با دیدن یک فرصت برای غیر داستانی محتوا برای سیستم عامل های دیجیتال.

چه چالش ها در هنگام ایجاد محتوا برای OTT سیستم عامل در هند ؟

OTT به فرصت های بیشتر از چالش است. ما نقل مکان کرد و از یک اکوسیستم که در آن ما ایجاد محتوا برای چهار-پنج پخش به 10 یا بیشتر سیستم عامل های حال حاضر است. تقاضا رشد کرده است توسط یک حاشیه بزرگ. وجود دارد مقدار زیادی از فراموش شده است که ما نیاز به انجام وقتی که می آید به ایجاد محتوا برای OTT فضا. آن است که برای پرداختن به این نگرانی است که ما دائما در تعامل با شرکای بین المللی جهانی نشان می دهد-دونده و بین المللی داستان مشاوران برای پیدا کردن راههای جدید برای ایجاد هر دو اسکریپت و unscripted محتوا. تکامل یافته بازارهای باید خیلی بیشتر برای یادگیری, بنابراین ما در حال تلاش برای آوردن کسانی که آموخته های ما به تیم های توسعه نیز هست.

در مقایسه با چگونه گران قیمت است آن را به ایجاد محتوا برای OTT سیستم عامل در مقابل تلویزیون نشان می دهد ؟

هزینه برای ایجاد تلویزیون را نشان می دهد و OTT را نشان می دهد قابل مقایسه نیست. که گفت: شایان ذکر است که تلویزیون نشان می دهد به طور متوسط 25-30 قسمت در هر فصل در حالی که یک OTT نشان می دهد کمتر قسمت (هشت-10) بنابراین هزینه هر قسمت برای یک OTT نشان می دهد معلوم می شود بالاتر از آن است که از یک تلویزیون نشان می دهد. یک OTT قسمت می تواند هزینه دو برابر و یا سه برابر بیشتر از تلویزیون قسمت.

هزینه نشان می دهد که یک عامل تولید در اندازه و مقیاس. ما می بینیم برخی از سودمندی و پس انداز و بهبود بازده در روند در حال توسعه نشان می دهد و مصرف آن را به تولید.

دفعات بازدید: همچنین: Hardayal پراساد از SBI کارت در زندگی فراتر از کار ساعت

Follow us on Twitter, Instagram, LinkedIn, Facebook

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>