فروش مسکن به کاهش 25-35% در سال 2020: Anarock

بخش مسکونی بوده است دست و پنجه نرم کردن با اندک تقاضا برای چند سال گذشته.

رمان coronavirus (Covid-19) شیوع بیماری را تشدید کرده است غمگین امور در املاک مسکونی واقعی است که در چند سال گذشته نه تنها دیده می شود ولرم فروش بلکه یک بحران نقدینگی. تحلیلگران پروژه که بخش بیشتر می تواند شاهد کاهش فروش به اندازه یک سوم طول زمان تقویم سال (CY) در مقایسه با سال 2019.

با توجه به گزارش Anarock مشاوران املاک به وضع فعلی در بخش حساب Covid-19 شیوع و متعاقب آن مستند خواهد آمار فروش مسکن توسط 25-35% y-o-y در طول سال 2020 است. فروش آپارتمان خواهد بود در محدوده 1.70-1.96 لاخ واحد است. این است که در برابر فروش در اطراف 2.61 لاخ واحد در سال 2019 رشد سالانه 5 درصد بیش از سال 2018 است.

اخبار مرتبط

بخش مسکونی بوده است دست و پنجه نرم کردن با اندک تقاضا برای چند سال گذشته. در تلاش برای شناور ماندن توسعه دهندگان بررسی راههای مانند محدود کردن عرضه تمرکز بر اجرای کاهش اندازه واحد و توسعه پروژه های مسکن مقرون به صرفه. اما بحران نقدینگی آغاز شده توسط IL&FS شکست و پس از آن ضرورت محاکمه اسرائیل از نهادهای مختلف مالی بیشتر نهفته بخش این گزارش توضیح می دهد.

در میان این تغییر دینامیک سهام خصوصی (PE) بازیکنان منتقل شده توجه خود را کاملا به سمت دارایی های تجاری. هر Anarock تحقیقات مسکونی PE سرمایه گذاری های به اشتراک گذاری به طور کلی جریان کاهش یافته و از 53 درصد در سال 2015 به صرف 8 درصد در سال 2019. بخش جذب جریان $395 میلیون دلار در سال 2019 برابر $265 میلیون دلار در سال 2018 است.

“Covid-19 به شدت ضربه مسکونی املاک و مستغلات کسب و کار و بخش آمده است به وقفه. با توقف screeching به بازدید سایت, بحث اسناد و تعطیلی شاخص اولیه به تصویر می کشد که ما به احتمال زیاد به صورت یک زمان دشوار برای بعد از چند محله و بخش بازیابی رانده شده و بیشتر حداقل یک زن و شوهر از سال” Anarock رئیس Anuj پوری گفت.

علاوه بر فروش جدید راه اندازی بیش از حد خواهد بود نهفته است. “راه اندازی جدید نیز ممکن است شاهد یک 25-30 ٪ کاهش در طول همان دوره از 2.37 لاخ واحد در سال 2019 به هر نقطه بین 1.66-1.78 لاخ واحد” Ananrock گفت. Unsold در آن زمان موجودی در سال 2020 خواهد شد تا حد زیادی پایدار باقی می ماند با تک رقمی کاهش سالانه در حدود 1 تا 3%. Unsold موجودی در پایان 2019 بود و در حدود 6.40 لاخ واحد است.

املاک و مستغلات مشاوره می خواستم که در سراسر کشور مستند به طور کامل متوقف فعالیت های ساخت و ساز و پروژه تاخیر می تواند اجرا به چندین ماه برای تامین مالی پروژه ها و یک زن و شوهر از سال برای دیگران. نزدیک به 4.66 لاخ واحد در سراسر بالای هفت شهرستانها زودتر میله میله برای تکمیل در سال 2020 در حال حاضر در معرض خطر بالای به تاخیر می اندازد.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de