تیاو خانه آماده است در این هفته به تصویب یک اندازه گیری است که احیای دراز مرده برابر حقوق قانون با لغو 1982 مهلت اعمال متحده به تصویب آن است.

اندازه گیری, H. J. پژوهش. 79 را “به طور دائم بازگشایی تصویب فرایند اصلاح و با حذف مهلت” که دفتر بودجه کنگره گزارش داد.

اصلاح به دست آورد زندگی جدید در سال های اخیر است. بسیاری از زنان در خانه دموکراتیک حزبی sported عصر پین رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از آدرس اتحادیه در روز سه شنبه و عینک سفید به نماد suffragist جنبش است.

اما تلاش برای احیای دوران چهره قابل توجهی از موانع.

ایران با رهبری مجلس سنا بعید است که به تایید خانه اندازه گیری.

“من شخصا حامی” میچ مک کانل رهبر اکثریت یک جمهوری خواه کنتاکی گفت: در هفته گذشته.

حتی اگر سنا پاک اندازه گیری وزارت دادگستری است و حکومت آن را خلاف قانون اساسی است.

قانونگذاران مجلس باید بیش از شروع در صورتی که مایل به تصویب عصر دفتر مشاور حقوقی حکومت در ماه ژانویه است.

“کنگره ممکن است احیای یک اصلاحیه پیشنهادی پس از یک مهلت برای تصویب آن تمام شده” به OLC نوشت. “باید کنگره مایل به پیشنهاد اصلاح دوباره آن ممکن است انجام این کار از طریق همان روش های مورد نیاز برای پیشنهاد یک اصلاح در مثال اول است.”

اصلاح برای اولین بار معرفی شد نزدیک به یک قرن پیش است اما نه به دست آوردن کشش تا 92 کنگره در سال 1972 زمانی که آن را پاک هر دو مجلس خود نیاز به دو سوم فمن.

اصلاح متحده “برابری حقوق تحت قانون نمی توان انکار کرد و یا خلاصه توسط ایالات متحده یا هر دولت در حساب از رابطه جنسی.”

کنگره تحمیل هفت سال مهلت لازم 38 متحده به تصویب آن است. که آخرین مهلت بود و در نهایت گسترش به سال 1982 اما متمم شکست خورده را به نفع خود تصویب سقوط کوتاه سه متحده است.

در زمان پس از مهلت گذشت پنج متحده را از عراق خارج حمایت خود را برای اصلاح در حالی که سه نفر دیگر نوادا, ایلینوی و ویرجینیا باید رای به تصویب آن است.

از حزب دموکرات به رهبری ویرجینیا مجمع عمومی تصویب متمم قانون اساسی در ژانویه. 15.

طرفداران اصلاح نادیده گرفته اند پنج کشور که خارج پشتیبانی و تلفظ ویرجینیا به 38th دولت نهایی نیاز به تصویب متمم.

“برابری باید برای همه” دل. جنیفر کارول Foy که حمایت اصلاح در ریچموند گفت: قبل از رای گیری در یک محفظه بسته بندی شده با تشویق زنان است.

خانه دموکرات ها می گویند که دوره مورد نیاز است تا اطمینان حاصل شود پایان دادن به سیاست های تبعیض آمیز علیه زنان از جمله کاهش پرداخت بارداری تبعیض و آزار و اذیت جنسی.

“با تلاش های مداوم توسط دولت فدرال و دولت های ایالتی برای تضعیف برابری در قانون بر آن روشن است که حقوق برابر متمم است مهم تر از همیشه گفت:” قضایی مجلس رئیس کمیته جری Nadler, نیویورک از حزب دموکرات.

جمهوری خواهان اشاره است که دادگاه عالی در حال حاضر حکومت کنگره باید بیش از شروع با عصر و نمی تواند عطف به ماسبق تغییر مهلت.

خانه اقدام به شروع به تلاش برای عبور از این دوران برای بار دوم در سال 1983 اما از آن کاهش یافت و به دو سوم آرا نیاز است.

جمهوری خواهان را متهم به دموکرات ها در حال حرکت به طور غیر قانونی احیای دوران به دلیل ویرجینیا مقننه بدبختانه به دموکرات ها در سال 2019 انتخابات ارائه شده است که آرا به تصویب آن است.

“کنگره ندارد قانون اساسی قدرت به عطف به ماسبق احیای یک شکست خورده اصلاح قانون اساسی و موضوع شهروندان در تمام 50 ایالت از طریق روند سیاسی کنونی فقط در یک دولت” گفت: Rep. Doug Collins گرجستان خواه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی