خانه رای دادند فقط قبل از ساعت 1 صبح شنبه به تصویب اضطراری coronavirus پاسخ لایحه ای را برای افزایش تست و کمک های مردم نگهداری می شود از کار اندازه گیری به معنای سریع امضای رئیس جمهور تهمت هفته آینده به عنوان دولت تلاش می کند تا برای دستگیری این بیماری همه گیر.

رای گیری نهایی بود 363 تا 40 با یک عضو رای گیری “در حال حاضر.”

“ما با قرار دادن ‘خانواده برای اولین بار با پرداخت مرخصی استعلاجی — روز پرداخت می شود بیمار و خانواده و پزشکی, ترک, بیمه بیکاری گفت:” مجلس نانسی پلوسی.

این لایحه را فراهم خواهد کرد به صورت رایگان coronavirus تست تضمین کارگران از دو هفته از پرداخت مرخصی استعلاجی و تا سه سال از مرخصی با حقوق و افزایش مزایای بیکاری ارائه ناهار برای کودکان که به طور معمول غذا خوردن در مدرسه و افزایش مدیکید بودجه.

“و وجود دارد برخی از چیزهایی که آنها می خواستند که ما را مجبور به قرار داده تا دفعه بعد چون فقط آنها آمد و در اواخر گفت:” پلوسی با اشاره به جمهوریخواهان درخواست برای تغییر این لایحه است.

این قانون است که انتظار می رود به تصویب شود اوباما در سنا که آن را می گرداند هفته آینده پس از شدید مذاکرات بین پلوسی و وزیر خزانه داری استیون Mnuchin که در ادامه از طریق شب جمعه.

آن تصویب شد و در اوایل صبح روز شنبه در عرض چند ساعت از متن عمومی ساخته شده جمعه شب که به نوبه خود آمد و تنها چند ساعت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن حمایت معامله در توییتر. وجود دارد هیچ مقام رسمی برآورد چقدر آن را هزینه.

این اقدام در پاسخ به سرعت در حال افزایش coronavirus مورد شمارش و سهام نوسانات بازار از جمله بدترین روز برای سهام پنج شنبه از سال 1987.

آمریکا با عجله این هفته به قرار دادن با هم قانون کشف حجاب یک لایحه شنبه شب. که نسخه را ایجاد جدید “اورژانس پرداخت می شود ترک” فدرال به نفع مردم مجبور به قرنطینه پرداخت شده توسط دولت فدرال از طریق اداره تامین اجتماعی. نسخه گذشت شنبه صبح به جای می توانست کسب و کار پرداخت این ترک به مقدار دو سوم از کارگران به طور منظم درآمد و بازپرداخت آنها را از طریق اعتبار مالیاتی.

آخرین نسخه از این لایحه نیز مقیاس به اضافه بودجه فدرال به ایالت برای مدیکید.

از سمت چپ بسته بود مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست برای مالیات بر حقوق و دستمزد تعطیلات پایان سال, یک پیشنهاد است که باید با تشکیل حدود یک $850 میلیارد کاهش مالیات.

“ما تقریبا همه چیز را ما می خواستیم” گفت: تشکر. Ro Khanna حزب دموکرات کالیفرنیا.

“رایگان تست. پرداخت مرخصی استعلاجی. بیکاری فرمت. افزایش بودجه برای مدیکر و ناهار مدرسه. رئیس جمهور نیاز به یک معامله و بنابراین اساسا ملحق به هر سخنران اولویت” گفت: Khanna, top مشاور برای ریاست جمهوری نامزد برنی ساندرز.

این قانون به اضافه اقدامات اداری مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر گرفته شده از جمله جمعه اعلام کرد که او را صرف پرداخت بهره در وام های دانشجویی فدرال و شل مقررات اجازه می دهد تا بیمارستان ها و پزشکان برای مقابله با هجوم گسترده coronavirus بیماران. علاوه بر این سازمان غذا و داروی آمریکا روز جمعه اعطا اورژانس تایید برای coronavirus آزمون است که می تواند با سرعت بالا تشخیص ده برابر است.

پلوسی گفت که او با هدف به تصویب اضافی قوانین به آدرس عواقب این بیماری همه گیر یک بار این اولیه اورژانس لایحه است که از طریق.

تا کنون در ایالات متحده بیش از 2,110 مردم آلوده شده اند coronavirus و حداقل 48 نفر کشته شده اند. عدم تست شده است یک موضوع مهم به عنوان بالا به بیماری های عفونی متخصص Anthony Fauci برجسته در روز پنج شنبه در یک خانه نظارت کمیته شنوایی است که در آن او اذعان کرد که عدم گسترده آزمایش “بود شکست.” بر این اساس تعداد کل افراد آلوده به این ویروس به احتمال زیاد به شدت underreported.

فرمانداران در واشنگتن, نیویورک, ایالت اورگون, اوهایو و کالیفرنیا را برقرار ممنوعیت در مجامع عمومی در تلاش برای جلوگیری از بیماری همه گیر کوروناویروس. سابق مغلوب ساختن پیشی جستن FDA رئیس اسکات Gottlieb کرده است و حتی پیشنهاد کرد که تجمعات و احزاب باید لغو شود به منظور محدود کردن بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im