خانه-با تصویب قانون خواهد ممنوعیت قلیان توتون و تنباکو

Legislation تصویب شده توسط مجلس نمایندگان برای ممنوعیت طعم سیگار الکترونیکی خواهد یاغی طعم زعفران مورد استفاده در لوله قلیان.

این لایحه معکوس جوانان تنباکو اپیدمی عمل نوشته شده توسط دموکرات فرانک Pallone از نیوجرسی که تصویب شد در هفته گذشته خواهد ممنوعیت طعم توتون و تنباکو که اعضای کنگره می گویند که جذب نوجوانان به استفاده از نیکوتین.

در انجام این کار آن خواهد یاغی طعم توتون مورد استفاده در قلیان لوله ها با توجه به سابق می سی سی پی, دادستان کل مایک مور.

“واقعی فشار در این لایحه این است که برای خلاص شدن از طعم و منتول در تمام انواع توتون و تنباکو است که به طور خاص برای طراحی و یا تجدید نظر به افراد جوان” مور گفت: واشنگتن آزما. “قلیان رشد کرده در اطراف کالج شهرها و بیشتر و بیشتر در افراد جوان بدست در آن به خصوص طعم و عطری است.”

در سال 1994 مور led چند دولت به طور کلی وکیل در یک طرح دعوی در دادگاه در برابر 13 توتون و تنباکو شرکت با این استدلال که آنها باید بازپرداخت متحده برای درمان افراد مبتلا به بیماری های مربوط به سیگار. آنها به حل و فصل و به ارزش حدود 246 میلیارد دلار است.

E-سیگار و vaping را تبدیل به محبوب تر از سیگار در میان نوجوانان هر چند و Pallone لایحه با هدف سرکوب تولید کنندگان برای ایجاد میوه و آب نبات با طعم vaping مایعات. آن را دریافت کرده است حمایت هر دو حزب در کنگره و همچنین با ضد سیگار کشیدن, گروه, اما ایالات متحده قلیان جامعه داد یک گروه جدید است که طرفداران برای کافی نت ها و کسب و کار است که فروش قلیان شکل گرفته در پاسخ به فدرال و دولت قانون بر دخانیات گفت: این لایحه تبعیض آمیز در برابر فرهنگ است که از آن استفاده کنید.

“قلیان شده است طعم دار برای قرن ها — فقط یکی از بسیاری از حقایق در مورد قلیان این لایحه را منجر حامی Pallone زحمت نیست برای یادگیری قبل از تلاش برای ممنوعیت این بخش مهم از فرهنگ ما” گفت: Arnie Abramyan یک سخنگوی آمریکا قلیان جامعه داد.

توتون و تنباکو مورد استفاده در لوله قلیان است که گرم شده با ذغال و عبور از یک حوضه آب در پایین لوله است که تقریبا همیشه میوه یا آب نبات با طعم. با این حال کشیدن قلیان است امن تر از سیگار دیگر انواع دخانیات ، آن را حاوی بسیاری از مواد سرطان زا موجود در سیگار و گرم زغال چوب منجر به سطوح بالایی از گاز مونواکسید کربن با توجه به سازمان بهداشت جهانی است.

Pallone لایحه تصویب Feb. 28 توسط رای گیری از 213 به 195. این لایحه نویسندگان’ دفاتر نیست پاسخ به درخواست های متعدد برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im