خانه ایران می بیند کالیفرنیا گشت فرصت در انتخابات ویژه

پس از فوق العاده برنده در کالیفرنیا توسط آمریکا در سال 2018 انتخابات میان دوره ای جمهوری خواهان به طور فزاینده ای خوش بینانه است که بلندی ویژه انتخابات می تواند کمک به تغییر بخت و اقبال خود را در دولت است.

مه 12, کالیفرنیا, ویژه انتخابات خانه مسابقه برای پر کردن صندلی خالی سابق دموکرات کنگره کتی هیل تبدیل به رقابتی تر مسابقه برای ایران. این کوک, سیاسی, گزارش منتقل کالیفرنیا 25th کنگره منطقه از “ناب دموکراتیک” به یک “شیر یا خط به بالا.”

جمهوری خواهان باید برداشت خانه صندلی در کالیفرنیا از سال 1998 و هیل برنده این منطقه در سال 2018 با 7 امتیاز زمانی که او مقامش را از دست بدهد جمهوریخواه وقت Rep. استیو نایت. تپه بود و در میان هفت خانه دموکرات که برداشت کرسی از جمهوری خواهان دادن به حزب خود را یک 46-7 لبه در دولت را اعلام کرد. برنده این منطقه در انتخابات ویژه کمک خواهد کرد که جمهوریخواهان در تلاش خود را برای یک خانه اکثریت برای آنها که نیاز به برنده شدن در حدود 18 کرسی است.

تپه استعفا از دفتر Nov. 3 پس از عکس های برهنه از او ظاهر و همچنین به عنوان اخبار فوران جزئیات رابطه او با یک زن جوان کمپین کارمند و یک اتهام ارتباط با یک میلیون کارمند. تپه مورد مناقشه دومی.

او تا به حال نشان داده یک منطقه در شمال لس آنجلس و بریدن از شهرستان ونتورا که تا به حال مدت طولانی است که یک توافق دژ اما مانند بسیاری از مناطق حومه شهرها در سراسر کشور به طور فزاینده ای تبدیل نسبت به دموکرات ها تحت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری.

اگر چه میت رامنی برنده این منطقه در سال 2012, هیلاری کلینتون آن را برداشت تا در سال 2016 با 50 درصد آرا ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن توسط 7% حاشیه. در حال حاضر دموکرات ها بیشتر جمهوریخواهان 6 درصد با 38 درصد از رای دهندگان ثبت شده.

ویژه انتخابات بالا دو مانكن در همه حزب اصلی بودند سابق نیروی دریایی خلبان جنگنده مایک گارسیا یک جمهوری خواه و دموکرات دولت Assemblywoman کریستی اسمیت. هر دو در نظر گرفته شود نامزد قوی در منطقه است که شامل دموکراتیک متمایل نواحی اطراف سانتا کلاریتا اما بیشتر جمهوریخواه پسند قلمرو شمال بیشتر به صحرا در مناطق هم مرز در منطقه به نمایندگی از خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی.

گارسیا یک رزومه قوی که به نظر می رسد طنین با رای دهندگان با توجه به یک توافق مشاور نظرسنجی از ماه گذشته که نشان داد گارسیا چند امتیاز جلوتر از اسمیت.

به عنوان پسر یک مهاجر مکزیکی گارسیا با حضور در آکادمی نیروی دریایی ایالات متحده پس از اینکه نامزد دریافت جایزه توسط GOP Rep. باک McKeon که به نمایندگی از این منطقه برای 22 سال بود و رئیس کمیته نیروهای مسلح مجلس. گارسیا پرواز سربازان آمریکایی در عراق و پس از آن در خدمت به یک دهه به عنوان یک مدیر اجرایی در هیئت مدیره در Raytheon.

اسمیت سابق کالیفرنیا وزارت آموزش و پرورش رسمی که افزایش از طریق صفوف دولت, آژانس مطرح شده 2 میلیون دلار در سال 2018 به شکست مذاکرات فعلی در حالت مونتاژ مسابقه.

به جمع آوری کمک های مالی چشم انداز در 25 منطقه متفاوت است با آنچه که دیده می شود در سال 2018 زمانی که مایکل بلومبرگ میلیاردر خود را از طریق عمل سیاسی کمیته باران دموکرات رقبا مانند تپه در حال اجرا در مناطق با میلیون ها دلار به outraise جمهوری خواه امتیازهای. هیل تحت الشعاع شوالیه با بالا بردن $8.4 میلیون به 2.5 میلیون دلار در آخرین دورۀ انتخابات.

دموکرات کنگره انتخاباتی کمیته در حال حاضر به صرف حدود 470,000 در حمله به تبلیغات علیه گارسیا با توجه به مارس فدرال کمیسیون انتخابات گزارش.

این DCCC به تازگی به اتمام $1 میلیون آگهی خرید در بهداشت و درمان حمله تبلیغات علیه گارسیا.

گارسیا در حال حاضر قوی جمع آوری کمک های مردمی عملیات از اواسط ماه فوریه منجر اسمیت در آن زمان با 1.2 میلیون دلار به 1.1 میلیون دلار مطرح شده است. با توجه به آخرین فیلم های موجود برای FEC داده گارسیا بیش از $277,000 پول نقد در دست در حالی که اسمیت نزدیک به $260,000 پول نقد در دست.

این COVID-19 همه گیر خواهد شد و همچنین بخشی از بازی بزرگ در این انتخابات ویژه به عنوان منطقه 420,928 ثبت نام رای دهندگان که تحت دولت “در خانه ماندن” سفارشات را دریافت برگه از طریق پست به پر کردن و ارسال در.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im