خانه دموکرات پرده coronavirus بسته به گسترش مواد غذایی و بیمار پرداخت

آمریکا اواخر روز چهارشنبه رونمایی 124-صفحه هزینه های اندازه گیری به آدرس coronavirus همه گیر به منظور کمک به کارگران و خانواده های مجموعه به زندگی خود را مختل.

قانونگذاران در حال انتظار برای رای دادن در این لایحه پنج شنبه و در حالی که آن را آماده برای تصویب در زیر خانه دموکراتیک اکثریت آن مشخص نشده است که آیا جمهوری خواهان مجلس سنا آن را تا قبل از کنگره تنظیم شده است به موکول کردن برای یک هفته تعطیلی.

رهبر جناح اکثریت مجلس Steny Hoyer گفت: اوایل روز چهارشنبه از بابت اندازه گیری خواهد بود در میلیاردها. خلاصه منتشر شده توسط خانه تخصیص بودجه کمیته شامل برخی از هزینه های.

خانه اندازه گیری شامل مقررات که حق کارگران برای پرداخت مرخصی استعلاجی و افزود: زمان برای coronavirus بیماران و ایجاد یک بودجه فدرال برای “مرخصی اضطراری” برای مردم قرنطینه توسط بیماری یا مراقبت از دیگران تحت تاثیر قرار.

آن را نیز گسترش خواهد یافت مواد غذایی و بیمه بیکاری برای کسانی که تحت تاثیر coronavirus و مدرسه و کسب و کار بستن آن موجب شده است تا به عنوان به خوبی به عنوان هدف به ارائه وعده های غذایی برای کودکان که به طور معمول ناهار در مدرسه. اندازه گیری نیز فراهم می کند کمک به دولت برای مقابله با افزایش هزینه های پزشکی برای فقرا است.

دموکرات ها پرده برداری کرد این لایحه بیش از یک ساعت پس از رئیس جمهور تهمت تحویل یک ملی آدرس مورد برنامه های خود را برای مقابله با این ویروس از جمله به طور موقت محدود کردن سفر به و از اروپا است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او را نیز ارائه پرداخت مرخصی استعلاجی و همچنین وام های کم بهره برای کسب و کارهای کوچک نهفته ویروس مربوط به بسته شدن.

“فردا ما مصرانه از جمهوری خواهان در مجلس نمایندگان و سنا به کمک بلافاصله تصویب خانواده اولین Coronavirus پاسخ عمل” سخنران نانسی پلوسی حزب دموکرات کالیفرنیا و رهبر اقلیت چاک شومر نیویورک دموکرات در بیانیه ای گفت. “این لایحه را شامل coronavirus تست پرداخت مرخصی اضطراری برای کارگران امنیت غذایی کمک, کمک به متحده سبب شده توسط هزینه های پزشکی و تقویت بیمه بیکاری در میان دیگر بسیار مورد نیاز اقدامات لازم برای نگه داشتن مردم آمریکا امن است.”

پلوسی و شومر انتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن آدرس برای عدم به آدرس “چگونه دولت را نشانی از عدم coronavirus تست کیت در سراسر ایالات متحده است.”

معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: گفت اضافی 4 میلیون تست کیت توزیع خواهد شد در سراسر کشور تا پایان هفته. حدود یک میلیون آزمون توزیع شد هفته گذشته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de