خانه دموکراتیک پیشنهاد را به FBI حفظ داده ها از ناقص تفنگ چک های پس زمینه

اف بی آی را برای پایان دادن به یک عمل پاکسازی تفنگ خرید چک های پس زمینه اگر آنها ناقص تحت یک لایحه معرفی شده با تشکر. جیمی پانتا کالیفرنیا متحد از خانه دموکراتیک رهبری است.

این پیشنهاد نیاز آژانس برای حفظ ناقص چک پس زمینه در فایل گذشته 88 روز است که پانتا گفت که کمک خواهد کرد که جلوگیری اسلحه از افتادن به دست افرادی که نمی تواند در غیر این صورت از طریق دولت غربالگری.

“به عنوان دادستان سابق من می دانم که اهمیت نگه داشتن اسلحه از دست افراد خطرناک” گفت: پانتا 50, اولین انتخاب به خانه در سال 2016 پس از مونتری کانتی, کالیفرنیا, دادستان. “من لایحه کمک خواهد کرد که در تلاش و اطمینان به مردم که باید از یک اسلحه گرم نمی توانید یک اسلحه گرم به دلیل بروکراسی در گذشت.”

اما نه هر کس موافق است.

یک سخنگوی National Shooting Sports Foundation, Mark الیوا گفت: این پیشنهاد می تواند منجر به ایجاد یک رجیستری ملی از صاحبان اسلحه.

“اگر آنها در حال رفتن برای حفظ سوابق فراتر از 89 روز است که حل نشده پس در حال حاضر این است که ایجاد یک رجیستری از کسانی که ممکن است یا نه ممکن است قادر به خرید یک اسلحه گرم در صورتی که رفت و از طریق” اولیوا گفت: واشنگتن آزما.

الیوا همچنین اشاره کرد که نمایندگی فدرال با سلاح گرم مجوز تکیه بر بررسی زمینه های سیستم به کار به عنوان در نظر گرفته شده. در صورت وجود اطلاعات بیشتر در سیستم است که پاکسازی و معتبر نیست, اطلاعات, فروشندگان همچنان به کار با یک سیستم ناقص تبدیل شده است که مسدود با خطا بیشتر پر از اطلاعات است.

“من فکر می کنم مهم ترین چیزی که در اینجا به یاد داشته باشید که زمانی که یک FFL می شود تاخیر و یا می شود و تاخیر در اطلاع رسانی از اف بی آی هیچ چیز وجود دارد که به آنها می گوید” هی تاخیر, این,'” اولیوا گفت. “و سپس آنها را بدون پاسخ پس از شما می دانید سه روز است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>