خانه تخلیه $484 میلیارد کوچک-کسب و کار و بهداشت و درمان بسته ارسال آن به ناروا

خانه دوشنبه پاک کوچک جدید-کسب و کار و هزینه های بهداشت و درمان بسته است که ارائه خواهد شد $484 میلیارد دلار در بودجه جدید است که در پاسخ به تاثیر از coronavirus.

اندازه گیری در حال حاضر به رئیس جمهور تهمت است که انتظار می رود آن را به امضا قانون بلافاصله.

اندازه گیری را فراهم می کند $310 میلیارد برای پر کردن یک تازه ایجاد کسب و کار کوچک کمک برنامه 75 میلیارد دلار برای امکانات بهداشتی از 25 میلیارد دلار به افزایش coronavirus تست و 60 میلیارد دلار برای یک فاجعه اقتصادی-برنامه امداد.

خانه دموکرات ها که در اکثریت هستند گفت: اندازه گیری خواهد شد و پس از یک مقدار بزرگتر و پر هزینه تر کمک های اقتصادی بسته در امتداد خطوط از 2.2 تریلیون دلار اندازه گیری کنگره گذشت یک ماه پیش.

“این لایحه یک گام موقت به عنوان ما همچنان به کار در آینده عمده قطعه از قانون” گفت: رهبر اکثریت Steny Hoyer, یک مریلند از حزب دموکرات.

خانه گذشت آخرین اندازه گیری دو روز پس از سنا که در آن حزب قانونگذاران صرف نزدیک به دو هفته مذاکره یک معامله است.

هزینه های لایحه در ابتدا مجموعه شامل 250 میلیارد دلار برای کسب و کار کوچک مالی اما دموکرات ها از آن مسدود شده و مذاکره برای به دست آوردن پول اضافی برای بیمارستان و آزمایش و کسب و کارهای کوچک است که به طور سنتی به سختی به دست آوردن وام های بانکی.

خانه جمهوریخواه متهم دموکرات ها از به تأخیر انداختن کسب و کار کوچک کمک های اولیه توسط دو هفته به زور به لیست خواسته های خود را به این لایحه.

“این لایحه بود 16 روز خیلی دیر” گفت: Rep., Kevin بردی بالا جمهوریخواه در راه و وسیله کمیته. “آن را برگزار کردم با این همه مسائل فوق.”

خانه رای دادند در اندازه گیری بعد از ساعت های جدید و ویرانگر بیکاری شماره منتشر شد و جمهوری خواهان دوخته برخی از ضرر و زیان بر دموکرات ها برای به تاخیر انداختن تصویب کوچک-سرمایه گذاری کسب و کار.

“ما شاهد یکی دیگر از $4.4 میلیون نفر از مردم از دست دادن شغل خود را — فقط این هفته” اقلیت شلاق استیو Scalise یک جمهوری خواه لوئیزیانا گفت. “و در عین حال وجود دارد کسب و کار برگزاری انتظار برای دو هفته گذشته در حالی که این اهرم بازی بود.”

دموکرات ها گفت: تغییرات آنها اصرار از جمله در این لایحه اطمینان حاصل شود که بیشتر در معرض خطر کسب و کارهای کوچک دریافت کمک و شرکت های بزرگتر است که تا کنون به نظر می رسد برای دسترسی بهتر به منابع مالی است. آنها همچنین تبلیغ گنجاندن پول برای coronavirus تست که دموکرات ها می گویند باید به طور گسترده ای به اجرا در قبل از اقتصاد می تواند بازگشایی شده است.

“این قانون بسیار بهبود یافته است از آنچه آمد بیش فرم سنا” گفت: Rep. ریچارد نیل ماساچوست از حزب دموکرات و راه و روش رئیس کمیته.

دموکرات ها گفت: آنها در حال حاضر شروع به کار بر روی هزینه های لایحه ای که ارائه خواهد شد میلیاردها دلار کمک به دولت و دولت های محلی $25,000 پرداخت پاداش به کارگران کمک مالی از ایالات متحده خدمات پستی بدهی و بودجه برای پست الکترونیکی-در انتخابات است.

برخی از دموکرات ها در حال هل دادن برای دور بعدی هزینه شامل پول برای پوشش اجاره و پرداخت وام مسکن.

“در حال حاضر زمان برای استراحت مردم در حال شمارش را بر ما” تشکر. Ayanna Pressley, یک دموکرات ماساچوست گفت. “مردم در حال شمارش را بر ما. آنها سزاوار مراقبت های بهداشتی و اقتصادی و مسکن عدالت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de