خانه تاریخی تصویب 2.2 تریلیون دلار اقتصادی بسته امداد

مجلس تصویب 2.2 تریلیون دلار اقتصادی امداد اندازه گیری در جمعه ارسال به رئیس جمهور تهمت میز فدرال بسته کمک های تاریخی اندازه و دامنه است که در پاسخ به شدید بهداشتی و اقتصادی و عواقب ناشی از کوروناویروس.

اندازه گیری تصویب رای دادن صدا بعد از قانونگذاران را شکست داد و یک حرکت با تشکر. توماس Massie کنتاکی یک جمهوری خواه که مورد نیاز حداقل 216 قانونگذاران به نظر می رسد در اتاق و نگاهی به رول-تماس با رای دادن.

Massie مخالف دامنه و هزینه این لایحه هنگامی که همراه با اضافی فدرال وام اقتدار او گفته بود “نه یک معامله خوب” خواهد بود و برابر به ارائه $17,000 هر شهروند است. “اگر این لایحه بسیار بزرگ برای امریکا چرا اجازه یک رای در آن؟” Massie توییتی.

Massie شد تعدادشان کمتر توسط ده ها تن از نمایندگان مجلس که آمد به کف خانه به اصرار عبور از اندازه گیری و مواجه عمومی انتقادات از رئیس جمهور تهمت که از این لایحه و به نام Massie “یک سوم رای grandstander وجود دارد.” نمایندگان مجلس با جمع آوری شده در محفظه و مشاهده گالری فوق به منظور جلوگیری Massie از برنده شدن پشتیبانی مورد نیاز از یک پنجم از کسانی که حاضر به رعایت تماس خود را برای ثبت رای دادن.

رهبران حزب مجبور به احضار 216 قانونگذاران به طبقه و گالری به منظور تشکیل یک حد نصاب و شکست Massie را رول تماس تقاضا است. سخنران نانسی پلوسی حزب دموکرات کالیفرنیا مجبور به خوردن تا زمان طبقه به عنوان آنها منتظر قانونگذاران می رسند.

“بیا همکاران من به گالری” او گفت: او به عنوان ستایش قانون در طولانی طبقه سخنرانی.

پلوسی به دنبال آن ده ها تن از نمایندگان مجلس که عمدتا ایستاده بود در حمایت از عظیم لایحه.

“این بزرگترین اقتصادی و بهداشت بحران این کشور تا کنون با آن مواجه” Rep. رزا DeLauro یک کانکتیکات دموکرات گفت: در مجلس بحث طبقه که اعمال اجتماعی, فاصله, قوانین اجباری دست مطابق با اصول بهداشتی و دسترسی محدود به اتاق. “این بزرگترین دولتی پاسخ به این کشور تا به حال دیده برای نجات مردم و اقتصاد ما سیستم مراقبت های بهداشتی. لازم است.”

این لایحه را فراهم می کند $1,200 مستقیم پرداخت پول نقد برای بسیاری از افراد, گسترش بیمه بیکاری کمک به کسب و کارهای کوچک و وام برای کمک به شرکت های بزرگ از جمله شرکت های هواپیمایی برای حفظ عامل در طول رکود اقتصادی است.

اندازه گیری پاک کنگره پس از چند روز آینده مذاکرات و مذاکرات با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. سنا تصویب این اندازه گیری به اتفاق آرا روز چهارشنبه و در حال حاضر که آن را برنده شده است تصویب در خانه مغلوب ساختن پیشی جستن است انتظار می رود به سرعت آن را امضا و به قانون است.

بی سابقه هزینه و دامنه این لایحه جلب انتقاد از محافظه کاران مالی که با اشاره به هزینه های در اندازه گیری آنها بر این باورند که ربطی به coronavirus اضطراری است.

خانه آزادی حزبی با صدور بیانیه ای اعلام آنها تا به حال مطرح اقتصادی خود را تسکین پیشنهاد اما این گروه متوقف شد و از تلاش برای جلوگیری از عبور از اندازه گیری در طبقه.

“رای ما را امروز ممکن است به یاد ماندنی ترین رای ما در طول تصدی در کنگره” Rep. اندی Biggs, یک جمهوریخواه آریزونا و رئیس کمیته آزادی انجمن گفت: در یک خانه طبقه سخنرانی. “مقدار پولی که ما در حال ارتکاب است در خود حماسه است.”

Biggs با اشاره به بودجه اختصاص داده شده برای جان اف کندی مرکز هنرهای نمایشی رادیو و تلویزیون عمومی این موقوفه ملی برای هنر و وزارت آموزش و پرورش در میان گروه های دیگر که با دریافت میلیون ها دلار کمک.

“این ممکن است شایسته یا نه, اما آنها قطعا هیچ جایی در یک اقتصادی امداد بسته” Biggs گفت.

بسته باعث انتقاد از لیبرال دموکرات ها که در اعتراض به گنجاندن 500 میلیارد دلار وام برای شرکت های هواپیمایی و هتل ها و دیگر صنایع بزرگ که استخدام میلیون ها نفر از مردم است اما باید شروع به تخمگذاری کردن کارگران با توجه به متوقف اقتصاد است.

شرکت های بزرگ باید پرداخت وام و قانون را نصب نظارت هیئت مدیره منصوب شده توسط کنگره و یک بازرس کل برای نظارت بر برنامه است.

Rep. اسکندریه Ocasio-Cortez نیویورک از حزب دموکرات و پیشرو خانه لیبرال را محکوم عظیم برنامه وام. او گفت: لایحه ارائه شده “خرده” برای کارگران است.

“گزینه ای است که اجازه دهید آنها را رنج می برند برای هیچ چیز و یا اجازه می دهد این حرص و آز برای کمک به بزرگترین نابرابری درآمد در آینده ما” Ocasio-کورتز گفت. “باید وجود داشته باشد shame برای چه جنگیدند در این لایحه و انتخاب های ما را.”

عظیم هزینه های اندازه گیری سوم فدرال کمک های تصویب شده توسط کنگره در این ماه برای پاسخ به شیوع کروناویروس.

در اوایل این ماه نمایندگان مجلس با تصویب $8.3 میلیارد دلار اندازه گیری و ارزش 103 میلیارد دلار بسته به کمک کارگران heathcare امکانات و کسب و کارهای کوچک از جمله ارائه رایگان تست برای ویروس.

مجلس نمایندگان و سنا در حال حاضر ایستاده موکول برای کسب و کار منظم برای آینده قابل پیش بینی اما برگزار خواهد شد “طرفدار forma” جلسات. سنا است برنامه ریزی برای بازگشت به کسب و کار تا مارس 20.

سخنران نانسی پلوسی حزب دموکرات کالیفرنیا گفت که او شروع به پیش نویس یک چهارم دور فدرال کمک های اولیه است که گسترش ترک ارائه کمک های بیشتر به آمریکا و دولت های محلی افزایش مواد غذایی تمبر پرداخت و کمک به تقویت صندوق های بازنشستگی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de