Hotstar می شود بودجه از تومان 1,136.76 کرور از آن هند و آمریکا شرکت مادر

The funding comes after the Walt Disney Company revealed that Hotstar has nearly 8 million paid users in India. بودجه می آید پس از شرکت والت دیزنی نشان داد که Hotstar نزدیک به 8 میلیون پرداخت می شود کاربران در هند.

نووی Digital Entertainment Pvt با مسئولیت محدود که در عمل جریان ویدئو پلت فرم Hotstar امن تومان 1,113.76 کرور از پدر و مادر خود شرکت Star India Private Limited هند و ستاره ما منابع فرعی LLC در ایالات متحده آمریکا با توجه به اطلاعات مالی قابل دسترسی توسط هوش کسب و کار پلت فرم Tofler. این ستاره India Private Limited هند به خرید سهام به ارزش تومان 869.47 کرور در حالی که باقی مانده سهام به ارزش تومان 244.29 کرور روپیه خریداری شده توسط ستاره Us Holdings, شرکت های فرعی, LLC, ایالات متحده آمریکا. به تازگی rebranded دیزنی+Hotstar جریان ویدئو خدمات مطرح تومان 1,113.76 کرور در ازای حدود 278 کرور سهام.

بودجه می آید پس از شرکت والت دیزنی نشان داد که Hotstar نزدیک به 8 میلیون پرداخت می شود کاربران در هند. این دومین بزرگ بودجه برای جریان ویدئو پلت فرم این سال است. در آوریل ستاره هند و ستاره ما منابع سرمایه گذاری کرده بود Rs 1,066 کرور ($153 میلیون) به Hotstar راست جلوتر از هند Premier League (IPL) – T20 مسابقات که برگزار شد بین مارس و آوریل هر سال است. اما در این سال با توجه به گسترش رمان Coronavirus – لیگ لغو شده است.

اخبار مرتبط

راه اندازی در سال 2015 در هند, Hotstar پدید آمده است به عنوان یکی از بالا بیش از حد بالا (OTT) سیستم عامل در هند. با توجه به صنعت برآورد بسیاری از Hotstar رشد نسبت به ورزش از جمله پخش مسابقات کریکت. با شرکت والت دیزنی به تازگی نورد دیزنی+ در هند, در ارتباط با, Hotstar, اعتقاد بر این است که این حرکت را یک لبه به جریان پلت فرم به رقابت در برابر امثال Netflix و Amazon Prime تصویری.

دفعات بازدید: همچنین: دیزنی+Hotstar دیدم 30 درصد شیب در زمان صرف شده در حالی که ثبت نام از 8 میلیون کاربران پرداخت می شود

Follow us on Twitter, Instagram, LinkedIn, Facebook

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

BrandWagon در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین نام تجاری اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de