امید و دیگر مواد مخدر

شادی و سرخوشی است ساخته شده در اطراف غیر رسمی نتایج از دانشگاه شیکاگو پزشکی نشان می دهد برخی از امداد رسانی در Covid-19 علائم در بیمارانی که داده شد Remdesivir.

با توجه به این که Covid-19 گسترش و تاکنون نزدیک به 150,000 زندگی می کند تا کنون بیش از 33 ، 000 مرگ و میر در ایالات متحده به تنهایی—دولت ها و توده های مردم به طور یکسان به شدت چفتی کردن به هر یک اشاره از یک دارویی دستیابی به موفقیت. در واقع رئیس جمهور ایالات متحده در کاخ سفید نشست خبری در ماه مارس تا به حال نام دو ضد مالاریا و ضد ویروسی و علوم جلعاد را remdesivir, “بازی را تغییر دهند”. در مبارزه با مواد مخدر آمریکا تنظیم و سپس به حال برای قرار دادن یک بیانیه روشن است که آن را اتخاذ مراتب بیشتر محتاط چشم انداز در حال بررسی دقیق محاکمه. در برابر یک پس زمینه شرکت های دارویی در حال آموزش تمرکز خود را بر روی تحقیق در مقابله با Covid-19—واکسن ضد ویروس حتی بیولوژیک و غیره—و قابل پیش بینی شده است وجود دارد یک تجمع در سهام شرکت هایی است. در واقع بسیار خوب داروسازی شاخص شروع به پریدن کرد با 32 درصد بین 16 مارس و آوریل 16.

هیدروکسی کلروکین (HCQ) ارزان, generic ضد مالاریا استفاده می شود بیش از چندین دهه اعتقاد بر این بود که به برخی از تاثیر بر کنترل Covid-19—شواهد ارتباط مانند کم بروز در کشورهای با سنگین مالاریا بار حتی مطالعات و آزمایشات که نبودند کارشناسی مورد استفاده قرار گرفت به صحبت کردن مواد مخدر و در نتیجه سر و صدا در محافل سیاست جهانی به تهیه این داروها برای جمعیت در حال رشد چند برابر.

اخبار مرتبط

به طوری که ما سعی armtwist هند بزرگترین تولید کننده HCQ به خروج ممنوعیت دارو, صادرات, در حالی که رئیس جمهور برزیل تشبیه آن به sanjibani booti از رامایانا. اما موجی از مطالعات در مورد نقش HCQ می توانید در زمان بیماری همه گیر. هر چند هیچ شواهد قطعی در عین حال به می گویند که HCQ کار نمی کند در تمام دیوانگی در اطراف آن قطعا رانده اند تا سهام شرکت های ساخت آن را ساخته اند مردم بر این باورند که بیشتر شور و شوق است که یک درمان است در چشم.

مشابه سرخوشی است ساخته شده در اطراف غیر رسمی نتایج از دانشگاه شیکاگو پزشکی نشان می دهد برخی از امداد رسانی در Covid-19 علائم در بیمارانی که داده شد remdesivir—این توسعه داده شد و توسط جلعاد در طول شیوع بیماری ابولا و مورد آزمایش قرار گرفت در میان بیماران در آفریقا به موفقیت محدود است. شاید remdesivir—که تداخل با تکرار از SARS-CoV-2 RNA در سلول میزبان باعث فسخ کند—می تواند با Covid-19 اما این باید ایجاد شود از طریق مطالعات که مطابق صدا روش های تست. این UChicago محاکمه غیر از جلعاد خود است و بدون کنترل است که کمک خواهد کرد که ایجاد این دارو اثر بخشی مناسب با یقین است. به عنوان یک تجزیه و تحلیل در تحقیقات حقوق صاحبان سهام نگرانی بیرد قرار می دهد آن را “تصادفی کنترل شده اطلاعات” می تواند “رد قبلا ‘تشویق’ داده ها از کوچک و مطالعات کنترل نشده”.

جهان را بهتر درک remdesivir عمل در اواخر ماه مارس زمانی که ایالات متحده موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی انتشار نتایج حاصل از آن و دو سو کور کنترل شده با پلاسبو مطالعه است. همچنین موفقیت در شرایط کم مرگ و میر مشاهده شده در UChicago نمونه می تواند به دلیل سخت محدودیت در نوع موارد گنجانده شده در دادگاه—موارد Covid-19 مکانیکی نیاز به تنفس حمایت, نشان دادن نشانه هایی از نارسایی ارگان ها و غیره را شامل نمی شود.

که گفت: به امید درمان بیشتر خواهد بود به خوبی به عنوان خوانده تحقیقات بیشتر بیرون می آید به خصوص در د نوو مداخلات مانند دو واکسن نامزدها در حال حاضر در حال آزمایش یک در آمریکا و یکی در چین است. هند نیز سهمی در تمام این دو شرکت—موسسه سرم از هند و Zydus Cadilla—در واکسن مسابقه.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de