Honda Foundation, Young Engineer and Scientist, Honda Cars India, University of Tokyo, Institute of Industrial Sciencesاین جایزه مبلغ Nakanishi گفت: می تواند مورد استفاده صرفا برای تحقیقات دانشگاهی و یا توسعه مهارت.

هفته گذشته هوندا بنیاد اعطا بر 14 بمبی دانش آموزان جوان مهندس و دانشمند (Y-E-S) جایزه 2019-20. اینها عطا ذهن درخشان از IITs انتخاب شده توسط هیات داوران متشکل از هوندا مدیران برجسته و دانشمندان هند. Y-E-S جایزه برقرار شد در سال 2007 و تا به حال 168 دانش آموزان باید آن را به دست آورد; در این سال هر گیرنده برنده $3,000 در روپیه معادل.

Gaku Nakanishi, رئيس جمهور & مدیر عامل شرکت هوندا ماشین هند گفت که هوندا کمک کرده است بیش از Rs 6.3 کرور برای برندگان کارآموزی و تحصیلات عالی بیش از 13 سال گذشته. “وجود دارد امکانات بی نهایت برای برندگان. برای مثال Y-E-S awardees واجد شرایط برای مرحله دوم Y-E-S جایزه به علاوه کارآموزی برنامه ارائه شده در یک شرکت و یا یک موسسه تحقیقاتی در ژاپن برای 10 هفته و دریافت $7.000 که” Nakanishi گفت.

اخبار مرتبط

این جایزه مبلغ Nakanishi گفت: می تواند مورد استفاده صرفا برای تحقیقات دانشگاهی و یا توسعه مهارت. “سال گذشته یکی از دانشجویان انجام کارآموزی در موسسه صنعتی دانشگاه توکیو است. این پروژه در محور خط نگه داشتن کمک. دیگران دنبال تحصیلات عالی خود را در دانشگاه اوزاکا و کیوتو دانشگاه,” او گفت:.

این جایزه نیز منجر به تبادل بین ژاپنی و هندی دانش آموزان است. “هدف این است که برای ترویج گفتگو بین ژاپنی و هندی دانش آموزان به خصوص Y-E-S فروم که طراحی شده است برای ترویج تبادل میان Y-E-S awardees و دانش آموزان و تشویق به تعامل با محققان و کارشناسان در ژاپن” Nakanishi گفت.

هوندا نیز تشویق می کند awardees برای شرکت در جهانی سمپوزیوم و سمینار (یک فروم برگزار شده توسط هوندا بنیاد) با گرد هم آوردن کارشناسان از کشورهای مختلف و زمینه های مختلف به بحث و کشف محیط زیست-تکنولوژی های مبتنی بر روش های برای حل و فصل مسائل در مواجهه با جامعه است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی