صفحه اصلی وزارت احزاب سیاسی خواستار صلح به درگیری ها در دهلی نو

خشونت نسبت به تشدید شب در برخی از شمال شرق دهلی محلات در روز سه شنبه با رقیب جوامع گروه برخورد بیش از تابعیت (متمم) قانون (CAA) با ده کشته و حداقل 150 مجروح بستری در بیمارستان های مختلف.

ترس و خشم پخته بیش در مناطقی مانند Jaffrabad که در آن زنان led ضد کا اعتراض گذشته یک ماه و ساکنان تیره و تار پلیس بیش از موانع در حالی که گروه رقیب شعار شعار از همسایه Maujpur در طول روز. با وجود prohibitory سفارشات در بخش 144 از CrPC آتش سوزی و اوباش حملات گزارش شده از Chandbagh منطقه نیز در شمال شرق دهلی نو.

در بیانیه ای از اتحادیه های وزارت خانه وزیر Amit Shah شد به نقل از ابراز اعتماد به نفس در پلیس دهلی و جذاب برای همه به دست برداشتن از گسترش شایعات وجود دارد شدید خشم در برابر BJP رهبر Kapil Mishra که تهدید کرده بود ضد کا معترضان در روز یکشنبه که آنها را “پاک کردن اگر آنها را متوقف نمی تظاهرات”. یک گروه از شش وکلا و فعالان در Jaffrabad ثبت نام کرده اند FIR در برابر Kapil Mishra در ایستگاه پلیس محلی. محلی BJP MP از شرق دهلی حوزه Gautam Gambhir هم گفت که “هر کسی را Kapil Mishra یا هر کس دیگری که در تحریک مردم باید مجازات شود”.

یک روز تور Jaffrabad نشان داد که ساکنان بر این باورند که این مرد مسلح با تیراندازی در یک پلیس باید شناسایی شود در اولین و چون که منجر به نارضایتی و جمعی polarisation.

“ما شده اند اعتراض برای نزدیک به دو ماه. ما همکاری با پلیس است. ما نمی خواهیم هر گونه خشونت است. ما می خواهیم این مرد را که با گلوله پلیس شناسایی و مجازات” گفت: Babboo Mallik یک تاجر در Jaffrabad.

اتحادیه خانه وزیر آمیت شاه و دهلی وزیر, Arvind Kejriwal, خطاب به نشست مقامات ارشد پلیس دهلی صفحه اصلی وزارت و دولت در امور اجرایی. شاه خواست احزاب سیاسی به ورزش داری و به بالاتر از خط حزب برای مقابله با این وضعیت است. شاه گفت که مرزهای دهلی نو با ایالت اوتار پرادش و هاریانا شده اند تحت نظارت طی سه روز و پلیس دهلی مصرف شده است گام های مناسب مانند چک و دیگر اقدامات پیشگیرانه با در نظر گرفتن آینده دیوان عالی کشور جلسه مربوط به مسائل مربوط به شهروندی و قانون است. او گفت: نیروهای اضافی ممکن است مستقر در مناطق آسیب دیده, به عنوان در هر مورد نیاز و خواست احزاب سیاسی برای جلوگیری از سخنان تحریک آمیز و اظهارات است که می تواند شعله ور کردن این وضعیت است.

آزادی از اتحادیه و وزارت خانه گفت: شاه ابراز اعتماد به نفس در پلیس دهلی و گفت که نیروی نشان داده حداکثر خویشتن داری به وضعیت تحت کنترل است. او به دادگاه تجدید نظر به همه به دست برداشتن از گسترش شایعات و گفت: احزاب سیاسی باید در همکاری با پلیس برای سرکوب این شایعات و برطرف کردن ترس در میان است. او همچنین به حمایت از حرکت به دوباره فعال کردن محلی کمیته صلح و گفت که این کمیته باید شامل نمایندگانی از تمام بخش های جامعه است.

Kejriwal در اوایل صبح روز سه شنبه برگزار شد که نشست فوری با وزرای MLAs مقامات و نمایندگان مردم در این وضعیت است. در گفتگو با خبرنگاران پس از جلسه گفت: MLAs از مناطق آسیب دیده که او را مطلع وجود دارد کمبود شدید نیروی پلیس. “من نیز خواسته دادستانی منطقه را به یک راهپیمایی صلح با پلیس در این مناطق است. بیمارستان مقامات خواسته شده است که آماده شده و کیفیت ارائه کمک های پزشکی به مجروح شدند. آتش نشانی خواسته شده است تا با هماهنگی با پلیس و رسیدن به مناطق آسیب دیده در زمان. در این دیدار MLAs از مناطق مرزی گفت که افرادی هستند که از خارج. وجود دارد نیاز به مهر و موم مرزها و انجام پیشگیری دستگیری” وزیر گفت.

کنگره گفت: از آن خواهد شد کمک به دولت تلاش برای بازگرداندن صلح است. “این است که ماهاتما گاندی و نهرو پاتل هند می تواند هر یک هندی قبول این خشونت کور? کنگره تجدید نظر به مردم دهلی نو به حفظ هماهنگی جمعی و خنثی کردن همه تلاش های نیروهای تقسیم کشور بر اساس دین” سخنگوی حزب Randeep سینگ Surjewala گفت.

شاخص تورم مصرف کننده(M) رهبران Brinda قیراط و متر Tiwari گفت: در نامه ای به شاه که BJP رهبر Kapil Mishra باز تماس به زور از بین بردن معترضان از سایت های مختلف منجر به خشونت است. “گزارش تفصیلی و تصویری و تصاویر در دسترس هستند بسیار تحریک آمیز و جمعی از شعارهای داده شده توسط گروه از مردان مسلح با lathis و آجر در مناطق اطراف آن اعتراض سایت. یک روزنامه نگار حساب گرافیک شواهد جمعی ماهیت بسیج توسط گروه برای اخلال و حمله به تظاهرات سایت. این امر منجر به درگیری های خشونت آمیز و تلافی جویانه و خشونت. تصویری از یک مرد با تکان دادن یک هفت تیر در یک پرسنل پلیس و سپس شلیک بعد از شناسایی به عنوان یکی از شاهرخ نیز نشان می دهد که دخالت عناصر جنایتکار در اقدامی تلافی جویانه” آنها گفت: در این نامه است.

در همین حال معترضان در شاهین باغ گفت BusinessLine آنها که خدا را شکر به دیوان عالی کشور برای مداخله قضايي. “این است که دیوان عالی کشور مداخله است که ما را نجات داد. در غیر این صورت ما شده اند که اولین هدف خشونت از Jaffrabad” گفت: یک قاره. معترضان دلیل که در حال انجام قضایی میانجیگری بین معترضان و این مرکز می تواند تنها دلیل که چرا نرم افزار-کا جمعیت امان آنها.

رهبر تظاهرات گفت BusinessLine که او معتقد است که رئال قصد شورش می تواند به رنگ تظاهرات جمعی. “ما ترس است که ممکن است آنها را سرکوب ما به عنوان به زودی به عنوان برگ برنده این دیدار می شود. آنها می خواهند به هر رنگ ضد کا به عنوان اعتراض جمعی. آنها به استناد به شورش به پوزه تظاهرات,” او اضافه شده است.

او افزود که معترضان در حال هوشیار اضافی برای اطمینان از صلح. “پس از Jaffrabad شورش پشتیبانی به ما تظاهرات را تقویت کرده اند. تعداد زیادی از مردم از جنبه های مختلف زندگی را تجدید همبستگی خود را برای مبارزه با کا” او ادعا کرد. دادگاه عالی را بشنود موضوع را در روز چهارشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im