صفحه اصلی وزارت می پرسد متحده برای جلوگیری از خروج دسته جمعی از مهاجران در میان coronavirus مستند

صفحه اصلی وزارت خواسته است دولت برای جلوگیری از خروج دسته جمعی از مهاجر کشاورزی و صنعتی کارگران به عنوان آن ممکن است بیشتر تشدید coronavirus بحران است. این MHA مشورتی منتشر شده در روز جمعه با توجه به گزارش های رسانه ها.

در آن مشاوره های وزارت خواسته است تا دولت به آمده تا با ترتیبات موقت برای مهاجران.

این مقام سخنگو گفت: رسانه ها: “خانه وزارت مشورتی صادر به ایالات متحده/UTs برای جلوگیری از خروج دسته جمعی از مهاجر کشاورزی کارگران صنعتی و کارگران و unorganised کارگران بخش, بنابراین به عنوان برای جلوگیری از گسترش COVID19.”

مشاوره نیز اشاره کرد که ترتیبات باید برای کار زنان در خوابگاهها به منظور ارائه کالاهای اساسی به آنها.

یکی دیگر وزارت بهداشت رسمی مطرح کرده بود نگرانی در روز جمعه گفت: اگر حتی یک نفر نیست به دنبال دستورالعمل های مربوط به COVID-19, تلاش دولت برای جلوگیری از گسترش این بیماری خواهد شکست.

روز پنج شنبه دولت اعلام کرده بود یک تومان 1.7 لاخ کرور بسته امداد با هدف حفاظت از کسانی که بدترین تاثیر این مستند. این مرکز تا به حال نیز اعلام کرد که این امر با ارائه پوشش بیمه به خط مقدم پرسنل پزشکی. تحت امداد و اندازه گیری در حدود 800 میلیون نفر را رایگان دریافت کنید غلات و پخت و پز گاز جدا از پول نقد از طریق مستقیم و انتقالات به مدت سه ماه. 21-day مستند آغاز شد در 25 مارس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>