صفحه اصلی وزارت می پرسد دولت به رقیق مستند هنجارهای; فرم شش IMCTs برای ارزیابی وضعیت

وزارت امور است و خواست دولت از همه دولت ها و UTs برای اطمینان از انطباق دقیق و اجرای تجدید نظر تثبیت دستورالعمل در تمدید مستند دوره بدون هر رقت به جلوگیری از گسترش این Covid-19 بیماری همه گیر.

دولت مرکزی را تشکیل شش وزرا مرکزی تیم (IMCT) را بر روی نقطه ای در ارزیابی از وضعیت و موضوع های لازم جهت به مقامات دولتی برای خود redressals. این IMCTs مورد نیاز خواهد بود برای ارائه گزارش های خود را به دولت مرکزی است.

این IMCTs تمرکز بر رعایت و اجرای مستند اقدامات به عنوان در هر دستورالعمل MHA. آنها را نیز ارزیابی متحده آمادگی در زیرساخت های بهداشت و درمان و کارآمد عرضه کالاهای ضروری در حالی که زیر اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای. این تیم را نیز ارزیابی اینکه آیا موثر پروتکل های در حال دنبال شدن توسط بهداشت حرفه ای علاوه بر شرایط در امداد اردوگاه برای مهاجرت نیروی کار نیروی کار و به حاشیه رانده جوامع است.

“وضعیت ویژه و جدی در ایندور (MP), بمبئی و پونا (Maharashtra) جیپور (راجستان) و Kolkata, Howrah, East Medinipur, 24 Parganas, North ارل Kalimpong و Jalpaiguri در غرب بنگال” یک بیانیه رسمی اضافه شده

نامه ای نوشته شده توسط دبیر خانه آجی Bhalla به همه دولت رئیس دبیر اظهار داشت: “من می خواهم برای جلب توجه خود را به بند 4 (i) و (ii) از این دستورالعمل که interalia ذکر شده است که …دولت/UT دولت نباید رقیق این دستورالعمل تحت مدیریت بحران, قانون سال 2005 در هر صورت و به شدت باید اجرای همان و دولت/UT دولت, ممکن است, اما اعمال اقدامات سختگیرانه تر از این دستورالعمل به عنوان در هر مورد نیاز از منطقه محلی است.”

“در آن آمده است به این توجه کنید که برخی از کشورهای خاص/UTs در حال صدور دستور اجازه می دهد فعالیت های است که اجازه داده نشده است به عنوان در هر دستورالعمل صادر شده توسط MHA تحت مدیریت بحران, قانون سال 2005” در این نامه اضافه شده است.

در یک جداگانه نامه نوشته شده به دبیر کل از دولت کرالا تام خوزه اتحادیه دبیر خانه گفت: مشاهده شده است که کرالا دولت اجازه داده است باز از فعالیت آن ممنوع است تحت دولت مرکزی را مستند به دستورالعمل ها.

“از جمله فعالیت های اضافی مجاز توسط دولت کرالا شامل افتتاح کارگاه های آموزشی, barber, فروشگاه, رستوران ها, کتاب, فروشگاه, MSMEs در شهرداری محدودیت های سفر با اتوبوس به شهرستانها/شهرها برای مسافت های کوتاه, دو مسافر در صندلی عقب چهار چرخ (و) ترک سوار سوار بر اسکوتر. این مقدار به رقت دستورالعمل صادر شده توسط MHA و نقض MHA سفارش مورخ 15 آوریل سال 2020 صادر شده تحت مدیریت بحران مصوب سال 2005” در این نامه اضافه شده است.

وزارت امور است و در حال حاضر خواسته کرالا دولت را به rectifications در آن دستورالعمل برای اطمینان از انطباق دقیق با مستند اقدامات است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im