‘بی کفایتی خود را و دروغ’: Barbra Streisand سرزنش مغلوب ساختن پیشی جستن برای 20,000-plus coronavirus مرگ و میر

بازیگر و خواننده Barbra Streisand ادعا 20000 نفر فوت کرده اند چرا که از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن “بی کفایتی و دروغ” در مورد کوروناویروس.

Streisand گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن است “نامناسب منجر به این ملت … به خصوص در زمان بحران” گذاشته و مرگ هزاران نفر از coronavirus قربانیان در پای او.

“من نوشت: یک آهنگ به نام “don’t Lie to Me’ پس از مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب شد چرا که او یک سریال liar. در حال حاضر با بیش از 20 ، 000 نفر کشته به دلیل بی کفایتی و دروغ او را ثابت کرده است که او نمی تواند مسئولیت رسیدگی به حقیقت است. او را نا مناسب منجر به این ملت…به خصوص در زمان بحران” او هنوز توییتی.

“من فقط نمی تواند ایستاده چه خبر” Streisand گفت: زمانی که این آهنگ منتشر شد و در سال 2018 است. “خود را حمله به دموکراسی ما نهادهای ما بنیانگذاران — من فکر می کنم ما در یک مبارزه. … ما در یک جنگ برای روح از امریکا است.”

Streisand همچنین نوشت: روز یکشنبه “مغلوب ساختن پیشی جستن وسواس است با هدر رفتن پول بر روی دیوار خود را. شاید همه این پول باید صرف تست هواکش و تجهیزات حفاظت شخصی برای ما متخصصان مراقبت های بهداشتی. این ویروس نمی مراقبت در مورد دیوار که او دروغ گفته بود, مکزیک پرداخت.”

او به دنبال یک لیست طولانی از مشاهیر هالیوود در انتقاد از رئیس جمهور و دولت او در طول بیماری همه گیر.

بازیگر Michael Rapaport مشترک یک الگوی رفتاری گفت: پیروان باید “هرگز فراموش” بانوی اول Melania Trump و رئیس جمهور هستند “یک و یک مرد باهم.” بازیگر Debra Messing, بازیگر, Alec Baldwin, و کمدین جیسون الکساندر نیز با انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن در میان coronavirus. این بیماری همه گیر است و کشته شدن بیش از 22,000 نفر در ایالات متحده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de