مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان باور رئیس جمهور این است که شروع به درست مشکل کمپین یک مبارزه شانس برنده شدن انتخاب مجدد پس از یک هفته که در آن او زده جدید تن در coronavirus و تحویل پیام روشن در قانون و نظم و چین است.

برای هفته غوطه وری, نظر سنجی, از جان گذشته, اقتصادی, عناوین و رشد coronavirus تلفات احساس خطر مشاوران که به طور فزاینده ای نا امید شده توسط رئیس جمهور را پیگیری نارضایتی خرده.

که با تغییر یک سری از coronavirus جلسات اقدام در نظم و قانون و تصمیم به رها کردن به طور فزاینده ای بیهوده قصد دارد تا بخشی از کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه در جکسون ویل فلوریدا.

“این بهترین بود هفته در ماه” گفت: جان Fredericks, رادیو میزبان مشاوره و عضو هیئت مدیره از مغلوب ساختن پیشی جستن سال 2020 است.

اما برای جانبازان خود را آشفته ریاست جمهوری و پر هرج و مرج 2016 اجرا برای قدرت سوال این است که چگونه به تنظیم مجدد خواهد داشت.

متحدان حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای نگران است که رئیس جمهور تهمت بود underusing او بهترین دارایی به شکست جو بایدن: ریاست جمهوری است. یک باغ گل رز استراتژی ترکیب دستور اجرایی و سایر اقدامات خواهد بود بهترین راه برای تحت فشار قرار دادن بایدن و عدم دید.

یک رشته از یک تلویزیون مصاحبه کرده بود چرخد و به سمت خود و ترحم را متهم کرده که هر کس از دولت دانشمندان به مقامات مالیاتی از درمان او ناعادلانه.

“آنها با من به طرز وحشیانه ای به IRS به طرز وحشیانه ای. این یک رسوایی چه اتفاقی افتاده است,” او گفت: فاکس نیوز در اوایل این ماه.

و برخی از گروه های خارج از گله و شکایت که پیام های مخلوط — جمله اخیر باغ گل رز رویداد به ترومپت اقدام علیه چین است که تحت الشعاع قرار بود توسط یک درهم و برهم آدرس با حملات سیاسی — ساخته شده آن را دشوار است برای آنها را به تقویت مغلوب ساختن پیشی جستن را در دستور کار تلویزیون های دیجیتال و مبارزات.

“آیا او به مبارزات انتخاباتی خود را در دست زدن به کروناویروس پرسید:” یک مغلوب ساختن پیشی جستن جهانی خودی در هفته گذشته. “است که مرتب کردن بر اساس چیزی که ما نیاز به دانستن و ما فقط همین نیست.”

خلق و خوی خود را بهتر است در این هفته پس از سه جلسه اتاق حضور رئیس جمهور که او در آن مشخص شده برنامه ای برای باز کردن مدارس در پاییز و اعلام تصمیم خود برای کنار گذاشتن تلاش برای نگه داشتن بخشی از کنوانسیون در جکسون ویل. هر روز او در زمان یک تعداد محدودی از سوالات اجتناب از کشیده شدن به این نوع از بد خو مبادلات او لذت می بردند در گذشته است.

روز چهارشنبه اعلام کرد که “موج” فدرال مأموران اجرای قانون به شیکاگو و دیگر شهرهای آمریکا است.

و روز جمعه او را امضا کرد چهار دستور اجرایی طراحی شده برای کاهش قیمت داروهای تجویزی از جمله اندازه گیری اجازه می دهد واردات داروها ارزان تر از کشورهایی مانند کانادا ، وعده برای مقابله با مواد مخدر قیمت بود یک بخش کلیدی از سال 2016 به درخواست کمتر به خوبی خاموش.

یک مشاور سیاست که قبلا با انتقاد از تهمت را برای عدم تمرکز بر روی موضوعات کلیدی گفت: این هفته یک موفقیت بود.

“او ضربه کلید ارکان تجارت ، مهاجرت ، قانون و نظم و چین است. همه آن را با هم برگزار شد توسط چین,” او گفت:. “بسیار بهتر است.”

آن را زیر یک لرزش تا در مبارزات انتخاباتی. هفته گذشته لایحه Stepien جانباز جمهوری خواه عمل به جای براد Parscale.

حامیان گرفت که تفاوت کلیدی.

Fredericks گفت: “من فکر نمی کنم این مسائل یک راه یا دیگری چه Stepien می کند. من فکر نمی کنم آن را نوش دارو.”

“من فکر می کنم راه حل این است که رئیس جمهور اقدام و پس از آن کمپین قادر به به طور موثر به آنچه او می کند و آن را تبدیل به یک منسجم و سازگار پیام است.”

یک منبع نزدیک به کاخ سفید گفت: “مغلوب ساختن پیشی جستن است که همیشه در بهترین خود را هنگامی که پشت خود را در برابر دیوار و من فکر می کنم او متوجه شد پشت خود را در برابر دیوار.”

داگ Deason عمده تهمت اهدا کننده گفت که او خوشحال بود برای دیدن تغییر در تن و گفت: بسیاری از اعتباری پایین بود به چهره های چنین به عنوان سرپرست و مدیر داخلی شورای سیاستگذاری بروک رولینز.

“من فکر کردم او کمی کینه جو و او را حمایت کردن که او گفت:” از مغلوب ساختن پیشی جستن قبل تن. “او یک تیم بزرگ در اطراف با او” Deason گفت. “هنگامی که او گوش به تیم خود او می کند. زمانی که او گوش به بروک رولینز و جارد کوشنر و کلیان کانوی و مایک Pompeo او به خوبی انجام می دهد.”

“هنگامی که او شروع به رفتن در خود او نیست و این کار را به خوبی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی