هیلاری کلینتون تحت تاثیر جو بایدن ‘انرژی’ پس از سه شنبه پیروزی

ثانیهillary کلینتون ستایش جو بایدن “انرژی” زیر خود را قوی سه شنبه عملکرد دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه.

حزب دموکرات به ریاست جمهوری 2016 نامزد تا کنون کاهش یافته است به حمایت از هیچ کاندیدایی اما او نظرات به Jimmy Fallon را امشب نشان می دهد در روز چهارشنبه شد و در گرمترین آغوش بهداشت ، برنی ساندرز حریف اصلی در سال 2020 مسابقه.

“من فکر کردم آن را بسیار هیجان انگیز” کلینتون گفت در ان بی سی نشان می دهد. “از آنجا که شروع در کارولینای جنوبی او آنقدر انرژی و آنچه که او تا به حال به شما می دانید واقعا مشتاق و مثبت و در مورد آنچه که او می خواهم به انجام و که او بود و مردم کارولینای جنوبی بدیهی است که پاداش آن است. و سپس این نوع از تنظیم کردن این حرکت است. و آن را به انجام او را.”

“این اولین بار است که تنوع واقعی کشور ما در حال رفتن به بیرون رفتن و رای و پس از آن رای گیری خواهد شد که تاثیر زیادی در نتیجه همانطور که دیدیم شب گذشته با جو بایدن” وزیر سابق امور خارجه اضافه شده است.

بایدن جاروب 10 متحده در روز سه شنبه در حالی که ساندرز تنها مسجل سه متحده است. کالیفرنیا نیز به نظر می رسد در آستانه ارائه یک پیروزی به سناتور ورمونت.

کلینتون زد و برنده در برابر ساندرز در سال 2016 دموکراتیک ریاست جمهوری اوليه و او شده است به شدت انتقادی از ورمونت مستقل سرزنش او در بخشی برای انتخابات از دست دادن. “تمام راه را تا پایان بسیاری از مردم بسیار با شناسایی مبارزات انتخاباتی خود بودند و ترغیب مردم به رای دادن شخص ثالث ترغیب مردم به رای او گفت:” در ماه ژانویه در مورد Sanders.

روز سه شنبه هیلاری کلینتون به نام سوسیالیستی کمپین یک بار از “مزخرف.” “که من معتبر نظر و سپس. من آن را معتبر نظر در حال حاضر,” او گفت: در مورد Sanders.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>