هیلاری کلینتون می پرسد دادگاه تجدید نظر برای سرنگونی جهت رسوب مورد ایمیل سرور و بنغازی

ثانیهillary کلینتون خواسته یک دادگاه تجدید نظر در روز جمعه برای سرنگونی یک قاضی را برای او به نظر می رسد برای یک سوگند رسوب مورد استفاده از یک ایمیل خصوصی و سرور 2012 بنغازی حمله تروریستی است.

این مورد ناشی از قانون آزادی اطلاعات طرح دعوی در دادگاه آورده شده توسط محافظه کارانه دیده بان قضایی تماشای علیه وزیر سابق امور خارجه. در اوایل این ماه در ایالات متحده دادگاه منطقه قاضی رویس Lamberth حکومت “دادگاه موافقت با Judicial Watch — وقت آن است که برای شنیدن به طور مستقیم از وزیر امور خارجه.” از نظر قضایی نیز دستور سابق کلینتون رئیس ستاد شریل میلز به عزل.

کلینتون تیم حقوقی در پاسخ با 83-صفحه دادخواست برای حکم mandamus زمینه با ایالات متحده دادگاه تجدید نظر برای دی سی مدار خواستار منطقه حکم ظالمانه و درخواست دادگاه تجدید نظر به منظور کاهش دادگاه به تصحیح حاکم است.

تیم حقوقی برای کلینتون گفت: بازگرداندن نظم “موجه است زیرا قضایی سازمان دیده بان قریب الوقوع و رسوبات از وزیر امور خارجه و خانم میلز نامناسب و غیر ضروری و پاک کردن سوء استفاده از اختیار است.”

قضایی سازمان دیده بان جمهور تام Fitton گفت: “این عمل از جان گذشته است و در عین حال یکی دیگر از تلاش های کلینتون ماشین به تاخیر حقیقت و پاسخگویی برای او ایمیل انجام و چگونه آن را تحت تاثیر مردم را “حق می دانم” تحت قانون آزادی اطلاعات.”

کلینتون منجر وکیل دیوید کندال گفت: “دادگاه منطقه را نامناسب تخفیف این دادگاه را قبل از پیدا کردن که هیچ باقی مانده بازیابی ایمیل های فوق العاده ای که کشف قضایی سازمان دیده بان در حال حاضر به دست آمده و گسترده رکورد های عمومی در, وزیر کلینتون ایمیل.” او ادعا کرد “قضایی سازمان دیده بان نمی تواند احتمالا نشان می دهد که شرایط فوق العاده مورد نیاز برای عزل (یا re-عزل) سابق مقامات عالی رتبه در خصوص دلایل خود را برای گرفتن رسمی اقدامات و دادگاه سوء اختیار خود در پیدا کردن در غیر این صورت.”

کلینتون تیم گذاشته سه استدلال اصلی برای اینکه چرا دادگاه پایین تر را باید معکوس شود. اولین آنها اشاره شده قبل از سی تجدید نظر حکم دادگاه در یک Judicial Watch v. Pompeo مورد در سال 2018 که گفتند باید رندر این قانون آزادی اطلاعات مورد “مسئله.” آنها ادعا کردند که این دادگاه را “نقض اصل به خوبی ثابت شده است که مقام عالی رتبه دولت نباید در معرض رسوبات وجود ندارد و شرایط فوق العاده.” و آنها ادعا دادگاه پایین تر “فاقد صلاحیت به منظور اضافی کشف به این دلیل که قانون آزادی اطلاعات درخواست ارسال شد تنها پس از وزیر امور خارجه کلینتون در سمت چپ اتاق.”

دادگاه منطقه حاکم در اوایل این ماه بود که آخرین پیچ و تاب و در نزدیک به شش سال مورد مربوط به کلینتون دلایل راه اندازی غیر مجاز خصوصی ایمیل سرور و اینکه آیا او در تلاش برای جلوگیری از قانون آزادی اطلاعات درخواست.

Lamberth ذکر شده برخی از سوالات باقی مانده برای کلینتون: “چگونه او می رسند باور است که او سرور خصوصی ایمیل خواهد بود حفظ عادی وزارت امور خارجه فرآیندهای برای ایمیل گير? … آیا او متوجه دولت بود به ‘هیچ پرونده’ پاسخ به او آزادی اطلاعات درخواست برای ایمیل ؟ … و چرا او فکر می کنم که با استفاده از یک سرور خصوصی به رفتار وزارت خارجه کسب و کار مجاز تحت قانون در وهله اول؟”

اف بی آی مورد بررسی قرار کلینتون استفاده از سرور میزبانی در زیرزمین خانه اش در Chappaqua نیویورک در حالی که او وزیر امور خارجه از سال 2009 تا 2014. اگر چه سابق FBI مدیر James Comey یافت که کلینتون بود “بسیار بی دقتی” در دست زدن به ایمیل های طبقه بندی شده بدون اتهامات جنایی شد توصیه می شود در برابر هر کسی پس از دفتر “Midyear آزمون” بررسی است.

“قضایی سازمان دیده بان استدلال کرد که وزیر امور خارجه موجود شهادت تنها خراش سطح از تحقیق به انگیزه های او برای راه اندازی و استفاده از یک سرور خصوصی,” Lamberth گفت.

قاضی گفت: کلینتون نوشته پاسخ به سوالات در این مورد و آنهایی که مرتبط “بودند یا ناقص سودمند یا گذرا در bes” و این که “او پاسخ چپ بسیاری از سوالات بیش از پاسخ.”

وزارت امور بررسی مرتبط با آن, شیوه های ارسال ایمیل در بر داشت 91 “معتبر نقض” منتسب به 38 نفر و یکی دیگر از 497 نقض است که نمی تواند بسته به هر فرد خاص. بررسی یافت “برخی موارد” از اطلاعات طبقه بندی شده بودن “نامناسب معرفی به یک سیستم طبقه بندی نشده.” اما محققان کشف “هیچ شواهد قانع کننده از سیستماتیک عمدی نادرست از اطلاعات طبقه بندی شده.”

نزدیک به یک دوجین شاهد بوده است مخلوع به عنوان بخشی از قضایی تماشای قانون آزادی اطلاعات پرونده های حقوقی ناشی بازگشت به 2014. یکی از اصلی بحث است که چرا 33,000 از ایمیل حذف شد با وجود یک کنگره حفظ نظم است. اف بی آی بود که تنها قادر به بازیابی حدود 5000 نفر از ایمیل های پاک.

کلینتون ادعا کرد که او “هرگز دریافت و نه ارسال هر گونه مواد که مشخص شد طبقه بندی شده” اما Comey اعلام کرد در ماه جولای سال 2016 که 110 ایمیل را حاوی اطلاعات طبقه بندی شده.

قضایی سازمان دیده بان همچنین می خواهد به سوال کلینتون و میلز در مورد صحبت کردن نقاط به صورت سابق سازمان ملل متحد سفیر سوزان رایس حضور در تلویزیون را نشان می دهد پس از حمله تروریستی به کنسولگری ایالات متحده در بنغازی. اعضای Ansar al Sharia راه اندازی یک حمله هماهنگ در سپتامبر. 11, 2012, کشتن سفیر آمریکا در لیبی کریستوفر استیونس, foreign service officer شان اسمیت و سیا پیمانکاران تایرون وودز و گلن Doherty. کلینتون برنج و دیگران به اشتباه مقصر حمله به یک ویدیو یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im