خانواده های سه دبیرستان متقابل کشور دوندگان در حال تلاش برای جلوگیری از تغییر جنسیت از ورزشکاران شرکت کننده در ورزش در کانکتیکات با پر کردن طرح دعوی در دادگاه فدرال یک روز قبل از شروع دولت های داخلی پیگیری شد.

دانش آموزان Selina Soule, Chelsea میچل و Alanna اسمیت می گویند که اجازه می دهد دانش آموزان با مرد آناتومی به شرکت در ورزش در برابر زن متولد ورزشکاران مانع خود فرصت های رقابتی. طرح دعوی در دادگاه در برابر کانکتیکات, انجمن مدارس و کانکتیکات Interscholastic Athletic کنفرانس ها که نیاز به دانش درمان با توجه به جنسیتی که با آنها شناسایی و در همراهی با دولت ضد تبعیض در قانون و با انجمن محلی آموزش و پرورش برای Bloomfield, Cromwell, Glastonbury Canton و Danbury.

“ذهنی و جسمی ما می دانیم که نتیجه قبل از مسابقه حتی شروع می شود” اسمیت گفت: آسوشیتد پرس در روز چهارشنبه. “که بیولوژیکی بی عدالتی نمی کند برود چرا که از چه کسی معتقد است در مورد هویت جنسیتی. تمام دختران شایسته این شانس را به رقابت در یک سطح میدان بازی است.” اسمیت دختر سابق لیگ پارچ لی اسمیت.

Soule, Mitchell و نشان داد دفاع از آزادی یک محافظه کار مذهبی سازمان. “وادار کردن دختران به تماشاگران در خود ورزش است که به طور کامل در تقابل با عنوان IX یک قانون فدرال طراحی شده برای ایجاد فرصت های برابر برای زنان در آموزش و پرورش و دو و میدانی” ADF مشاور چریستینا هولکوم گفت. “کانکتیکات سیاست که نقض قانون و معکوس نزدیک به 50 سال از پیشرفت برای زنان است.”

سال گذشته این گروه شکایت به وزارت آموزش و پرورش برای حقوق مدنی از طرف سوله و دو تن دیگر از دانشجویان که اسامی آنان اعلام نشده در آن زمان گفت که تغییر جنسیت دختران تا به حال بارها و بارها برنده رقابتی نژادها و عنوان نهم سیاست نقض فدرال برای حمایت از ورزشکاران زن است.

شاکیان قرار داده شده در پشت دو نما دوندگان سرعت در بیش از ده ایالت نژاد پس از سال 2017 با میچل در پایان سوم در دولت پیگیری رقابت های سال گذشته است. “رویای ما این است به آمده در دوم یا سوم اما به پیروزی عادلانه و مربع” میچل گفت. “همه ما برای پرسیدن یک فرصت عادلانه.”

با توجه به چالش کشیده شده توسط اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا که می گوید: اندازه گیری است “خطرناک اعوجاج از هر دو قانون و علم در خدمت به استثنای ترانس جوانان از زندگی عمومی است.”

نما زن دونده Cece Telfer گفته است که معکوس درست است رد ادعا می کند که او مرد آناتومی او را فراهم می کند با یک مزیت در مقابل زن متولد دونده و نسبت دادن نقص به عملکرد خود متحمل شده از طریق پزشکی خود را انتقال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im