بالغ ستاره فیلم Stormy Daniels نشان داد که او در ابتدا خوشحال زمانی که او در بر داشت او را وکیل سابق مایکل Avenatti داشت به جرم تلاش برای گرفتن نایک.

دانیلز که مدعی او تا به حال یک امر با رئیس جمهور تهمت و پرداخت شد برای آرام ماندن در انتخابات مشترک جدید بینش سابق وکیل بود که یک بار مورد تحسین قرار گرفته به عنوان یک نامزد بالقوه ریاست جمهوری. هفته گذشته Avenatti شد مجرم از سه اتهامات مربوط به اتهام تلاش برای گرفتن میلیون ها دلار از نایک.

“واکنش اولیه من [به اعتقاد خود را] بود” بالا پنج بله!'” دانیلز در مصاحبه با گفت: در داخل نسخه جیم Moret در روز سه شنبه. “سپس راستش چند روز بعد من فقط احساس واقعا ناراحتم چون من حدس می زنم پایین شاید برخی از بخشی از من نمی خواهم به این باور همه کسانی که چیز بدی در مورد او.”

او ادامه داد: “اما آن را بیشتر از خیانت از پول است. کسی که به من اعتماد نگاه من در هر روز برای یک سال و به من دروغ گفتند.”

دانیلز در ادامه به اشاره به او دادستان سابق به عنوان یک “هیولا” بود که “در واقع نه یک وکیل خوب. … او ساخته شده یک ظرف غذا وحشتناک از مدارک فقط پایه براده و مدارک.”

Avenatti نمایندگی ساله که نام واقعی است استفانی کلیفورد در یک طرح دعوی در دادگاه به معنای خالی یک hush-پول قرارداد او ساخته شده برای این امر ادعایی با مغلوب ساختن پیشی جستن.

در علاوه بر این به Avenatti اخیر اعتقاد او هنوز هم چهره های جداگانه به اتهام مالیات بر سیم و تقلب در بانک در کالیفرنیا و تقلب و تشدید سرقت هویت اتهامات در نیویورک به اتهام گرفتن پول که قرار بود پرداخت شود به دانیلز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im