‘او ‘ right’: بایدن اذعان مبارزه نیاز به ‘retooling’ پس از Clyburn انتقاد

جو بایدن موافق با خانه اکثریت شلاق جیمز Clyburn که مبارزات انتخاباتی خود نیاز به نگهداری پس از پیروزی در کارولینای جنوبی است.

معاون سابق رئیس جمهور برنده اول ابتدایی شنبه شب اما Clyburn او برجسته ترین حامی استدلال کرد که این کمپین نیاز به بازرسی و نگهداری به نگه داشتن حرکت از پیروزی رفتن.

“ما نیاز به انجام برخی از تجهیز نشدن در مبارزات شکی در آن نیست. من احساس رایگان به صحبت کردن در مورد آن و یا حتی مقابله با آن در داخل از آنجا که من تا به حال نه متعهد به نامزدی خود را. من در حال حاضر” Clyburn سی ان ان گفت. “من همه در, و من قصد ندارم به نشستن بیکار و تماشای مردم بد بکار بردن این مبارزه است.”

در یکشنبه ظاهر در دولت از اتحادیهبایدن در پاسخ به Clyburn به انتقادات. معاون سابق رئیس جمهور را به عقب رانده کمی با شعار اخیر خود در جمع آوری کمک های مردمی شماره, اما توافق کردند که این کمپین نیاز به برخی از تغییرات.

“این مورد علاوه بر و تفریق. ما در حال آوردن در هر یک از مقدماتی و/یا حزبی متحده و هنگامی که آنها با ما به روز بیشتر و بیشتر مردم از شایستگی و نتیجه می شود.” “و او حق را در مورد جمع آوری کمک های مالی اما مثلا فقط شب گذشته ما مطرح $5 میلیون آنلاین. ما حدود 18 میلیون دلار تا کنون در این ماه است.”

او ادامه داد: “همه چیز شروع به تغییر. و او راست و من گوش دادن به وکیل او. و من فکر می کنم او — و من گوش دادن به وکیل او نسبت به من چگونه می توانم بهتر نیز هست.”

بایدن همچنین اذعان کرد که او به اندازه کافی پول ندارد برای قرار دادن “چکمه بر روی زمین” در بسیاری از سوپر شنبه متحده اما گفت که او همچنان امیدوار در مورد عملکرد خود را چرا که او دارای چندین تاییدیه از رهبران این کشورها است.

“این یک مسابقه دو ماراتون. ما باید همچنان به بهبود می شود.” “این چیزی است که آن را همه چیز در مورد, و من فکر می کنم این چیزی است که اتفاق می افتد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>