او همیشه برای ما’: مغلوب ساختن پیشی جستن برس کردن ممکن است Kanye West ریاست جمهوری اجرا

در میان حدس و گمان به اینکه Kanye غرب واقعا به دنبال پیشنهاد ریاست جمهوری برای سال 2020, انتخابات, رئیس جمهور تهمت می گوید او فکر می کند رپر همیشه پشت خود را.

غرب اعلام کرد که او قرار بود به رئيس جمهور برای اجرا در این سال بیش از آخر هفته ابراز مخالفت برای presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن و جمع سابق خود برای حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن.

“من دوست دارم صدای او شنیده می شود اما او همیشه برای ما … و همسرش در حال رفتن به برای ما” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در مصاحبه با فاکس نیوز را Sean Hannity در روز پنج شنبه.

غرب در حال حاضر هنوز ثبت نامزدی خود را با کمیسیون انتخابات فدرال و چندین ایالت در حال حاضر خود را بسته پر کردن ویندوز به صورت مستقل نامزد برای به دست آوردن رای گیری دسترسی داشته باشید.

“که این مشکل او را از دست رفته برخی از کشورهای چیز کوچک مانند این که” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “او از دست رفته چند متحده در مورد 12. بنابراین شما باید برای انجام این کار, اما او خیلی پسر خوبی است. او یک فرد است که من همراه با بسیار خوب و در پایان من فکر می کنم او خواهد از ما حمایت بیش از هر کس دیگری.”

رئیس جمهور به تازگی به نام غرب بالقوه کاخ سفید پیشنهاد یک فرصت برای “محاکمه اجرا” برای 2024 نامزدی. رئیس جمهور افزود که او معتقد است که خواننده رپ است “صدای واقعی.”

غرب گفت: فوربس که او خود را بزرگ امریکا دوباره کلاه که او قبلا sported در حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن. رپر نیز به واقعیت تلویزیون ستاره و بازرگان کیم کارداشیان که بدست مغلوب ساختن پیشی جستن به کمک فشار عدالت کیفری اصلاحات. غرب نیز گفت: اگر تهمت نیست در بلیط در حال حاضر به عنوان یک جمهوری خواه او را به عنوان یکی از, اما به جای آن طرح را به اجرا به عنوان یک مستقل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im